ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ମା-ର-ପି-ଟ, ସିଲିଣ୍ଡର ଭରିବାକୁ ନେଇ ଲାଗିଛି ଝ-ଗ-ଡା, ଅଚାନକ ବର୍ଷଣ ହେଲା ଗୁ-ଳି,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

କରୋନା ଭାଇରସର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହର ସାରା ଦେଶକୁ ଥରାଇ ଦେଇଛି, ସେହିପରି ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅକ୍ସିଜେନର ଅଭାବ ଲୋକଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବାହାରି ପଡୁଛନ୍ତି | ଗୁଜୁରାଟର କଚ୍ଛରେ କିଛି ଲୋକ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ରିଫିଲ କରୁଥିବା କମ୍ପାନୀରେ ପଶିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଧ-ମ-କ ଦେଇ ଗୁ-ଳି ଚଳାଇଥିଲେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ବଦମାସମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ସିଜେନ ରିଫିଲକୁ ନେଇ ବି-ବା-ଦ ହେଲା ଏବଂ ସବୁ ବଦମାସ ଲୋକେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ବ-ନ୍ଧୁ-କ ଦେଖାଇଥିଲେ ଏବଂ ମାରପିଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଜଣେ ବଦମାସ ଲୋକ ଲଗାତାର ତିନିଥର ପବନରେ ଗୁ-ଳି ଚଳାଇ ଆ-ତ-ଙ୍କି-ତ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା |

ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳ-ରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ସେହି ଚାରିଜଣ ବଦମାସ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ ଚୋରଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି | ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସେହି ଚୋ-ରା ବ-ଦ-ମା-ସ-ଙ୍କୁ ଧରାଯିବ | ସେହିପରି ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଅକ୍ସିଜେନ ସେଣ୍ଟରରେ କାମ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଛି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ କାମ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ମା-ମ-ଲା-ରେ ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଭଚାଉ ନଗର ନିକଟ ମୋଟା ଚିରାଇ ଗ୍ରାମରେ ଅକ୍ସିଜେନ ଭରିବାର ଏକ ରାସ୍ତାକୁ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଗାଡିକୁ ନେଇ କିଛି ଲୋକ ସୋମବାର ରାତିରେ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସେଠାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଏକ ଅନ୍ୟ ଦଳ ସହିତ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଗଲା | ଯେଉଁଥିରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପି-ସ୍ତ-ଲ ବାହାର କରି ଫା-ୟା-ର କରିଦେଲା |

କୁହାଯାଉଛି ଗୁଜୁରାଟରେ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିଚାଲିଛି | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବେଡ଼ ଏବଂ ଅକ୍ସିଜେନ ମିଳୁନାହିଁ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *