DJ ବାଲା ବାବୁ ବଜାଇଲେ କରୋନା ଟ୍ୟୁନ, ଝୁମି ଝୁମି ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଲୋକେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସ ମାମଲାରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ପ୍ରତିଦିନ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ଆସୁଛି | ଲୋକମାନେ ନିୟମଗୁଡିକୁ କଡା ଭାବରେ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି | ସେହିପରି କିଛି ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିୟମକୁ ଭାଙ୍ଗୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ସନ ନେଉଛି | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ସନ୍ତୋଷ ସିଂହ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁଠାରେ ଡିଜେ ଉପରେ ଲୋକମାନେ କରୋନା ଟ୍ୟୁନ ଉପରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଆଇପିଏସ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଲୋକମାନେ ଡିଜେ ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୀତ ବନ୍ଦ ହେଉଛି ଏବଂ କରୋନା ଟ୍ୟୁନ ବାଜିବାକୁ ଲାଗେ | ତା’ପରେ ପଛରୁ ମ୍ୟୁଜିକ ବାଜିବାକୁ ଲାଗେ | ତାପରେ ଲୋକେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି | କରୋନା ଟ୍ୟୁନରେ ଜଣେ ମହିଳା କହୁଛନ୍ତି, ” କରୋନା ଭାଇରସ କିମ୍ବା କୋଭିଡ-୧୯ ସହିତ ଆଜି ସାରା ଦେଶ ଲଢ଼ୁଛି | କିନ୍ତୁ ମନେ ରଖନ୍ତୁ ଆମକୁ ରୋଗ ସହ ଲଢ଼ିବାର ଅଛି, ରୋଗୀ ସହ ନୁହେଁ |”

ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ସନ୍ତୋଷ ସିଂ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁର୍ଖତା ” |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓରେ ୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି | ଏହାସହିତ ୪୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ଅନେକ ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏପରି ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *