୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଲେ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ,ଫଟୋ ଭାଇରଲ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଫିଲ୍ମଗୁଡିକରେ ପ୍ରାୟତଃ ଏପରି କାହାଣୀ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଯେ ଯାଆଁଳା ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କୁ ମିଳିଯାନ୍ତି | ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ ଯଦି ବାସ୍ତବରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯିବ, ତେବେ କଣ ହେବ | ଏପରି ଏକ ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଇ ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ପରସ୍ପରକୁ ୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ମିଳିଲେ |

ଡେଲି ମେଲର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମାମଲା ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆର ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ଅଟେ | ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଆମେରିକାର ଅଲଗା ଅଲଗା ପରିବାର ଆପଣେଇ ନେଇଥିଲେ | ଦୁଇ ଭଉଣୀ ପିଲାଦିନେ ଜନ୍ମ ହେବା ପରଠାରୁ ହିଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ନାମ ମୌଲି ସିନର୍ଟ ଏବଂ ଏମିଲି ବୁଶନେଲ ଅଟେ | ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଏହି କଥା ଆଦୌ ଜାଣିନଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଯାଆଁଳା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିନଥିଲେ | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଏହି ଭେଟ ସେମାନଙ୍କର ଜନ୍ମ ପରର ପ୍ରଥମ ଭେଟ ଅଟେ |

ଦୁହିଁଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କର ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା, ଏହି ସୂଚନା ଜଣେ କମନ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିଥିଲା | ଏହାପରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କଲେ | ଏହି ଭେଟ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା | ଏମାନଙ୍କ କାହାଣୀ ଏକ ଫିଲ୍ମ ପରି ଅଟେ |

ଦୁଇ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଏହା ଜାଣିବା ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ଥିଲା ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ଏପରିକି ଜଣେ ଭଉଣୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଭଉଣୀ ଜୀବିତ ଥିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାନଥିଲା | ଦେଖା ହେବାପରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମିଶି ୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *