ଏହି “କୁ-ମ୍ଭକ-ର୍ଣ୍ଣ” କୁକୁରକୁ ନିଦରୁ ଉଠାଇବାରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ ହେଲା ବି-ଫ-ଳ, ଭିଡିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ନିଦରେ ଝୁଲୁଛି

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭିଡିଓ ଓ ଫୋଟ ଅଛି। କିଛି ପଶୁମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ମଜାଳିଆ ଓ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ, ସେହିପରି ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଏ। ଏମିତି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଛୁଆ ଶୋଇବାରେ ମ-ଗ୍ନ ଥିଲେ। ଛୋଟ କୁକୁରର ଏହି କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାରେ ହସ ଆସିଯିବ। ଏହି କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ କରିପାରିବ।

ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେକି ଏହି ଛୋଟ କୁକୁର ଛୁଆଟିକୁ କେତେ ନିଦ ଆସୁଛି। ସେ ବସି ବସି ଶୋଇଯାଉଛି। ଓ ଏହି କୁ-ମ୍ଭକ-ର୍ନ କୁକୁର ଛୁଆଟିକୁ ଏଥିରୁ କିଛି ଫରକ ପଡୁନାହିଁକି ତାକୁ ଗୋଟେ ଶୁଆ ଆସି ହ-ଇରା-ଣ କରୁଛି। କେତେବେଳେ ଏହି କୁକୁର ଛୁଆଟି ମୁହଁ ବାଟେ ଗ-ଳିପ-ଡେ ତୋ ଆଉ କେତେବେଳେ ଡାହାଣ-ବାମ ଦେଇକି ଗ-ଳିପ-ଡେ। ଏତେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଅଛିଯେ ତା ଉପରେ ଗୋଟିଏ ଶୁଆ ବସି ତାଙ୍କୁ ଚୋଞ୍ଚ ମା-ରୁ-ଛି ତୋ ଆଉ କେତେବେଳେ ହ-ଇରା-ଣ କରୁଅଛି, କିନ୍ତୁ କୁକୁରକୁ କିଛି ଫରକ ପଡୁନାହିଁ। ସେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଉଅଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନେଚର ଫୋଟଗ୍ରାଫର ନାମକ ଏକ ଏକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଅନେକ ପ୍ରକାର କମେଣ୍ଟ ଓ ପ୍ର-ତିକ୍ରି-ୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ କହୁଛନ୍ତିକି ଶୁଆଟି କୁକୁରକୁ ହ-ଇରା-ଣ କରୁଅଛି। ଅନେକ ଲୋକ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଏହି ଛୋଟ କୁକୁରକୁ ଶୋଉଥିବାର ଦେଖି ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି। ଏହି କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *