କରୋନା ପଜିଟିଭ ହେଲା ବର, PPE କିଟ ପିନ୍ଧି କୋଭିଡ ୱାର୍ଡରେ ହେଲା ବାହାଘର,ପଢନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ କାରଣରୁ ହୁଏତ ସାରା ଦୁନିଆର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଜୀବନ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଅଲପୁଝାରେ ଅଭୀରାମୀଙ୍କୁ କୋଭିଡ -୧୯ ମଧ୍ୟ ପବିତ୍ର ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବିବାହ ହେବାକୁ ରୋକିପାରି ନଥିଲା | ସେ ନିଜର ସଂକ୍ରମିତ ବରକୁ ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକ ବଦଳରେ ପିପିଇ କିଟ ପିନ୍ଧି ହସ୍ପିଟାଲରେ ବିବାହ କଲେ |

ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ହେଲା ବିବାହ :-

ଥେକାନ ଆର୍ଯ୍ୟଦରେ ରହୁଥିବା ୨୩ ବର୍ଷୀୟ କନ୍ୟା ଅଲପୁଝା ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ ଦ୍ୱାରା ସଂକ୍ରମିତ ବରକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ବର ଶରତମୋନ ଏସ ନିଜ ମା ଏବଂ କନ୍ୟାର ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ୱାର୍ଡର ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ରୁମରେ କନ୍ୟା ଅଭିରାମିଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ଏବଂ ତୁଳସୀ ମାଳ ପିନ୍ଧାଇଲେ |

ବରର ମା ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ :-

ଶରତମୋନଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ ଅଟନ୍ତି | ହସ୍ପିଟାଲ ପ୍ରଶାସନର ପରମିସନ ଦ୍ୱାରା ଏହି ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି | ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖାଡୀ ଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଶରତମୋନ ବିବାହ ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିବାପରେ ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆରମ୍ଭର ୧୦ ଦିନରେ ତାଙ୍କଠାରେ ସଂକ୍ରମଣର ଲକ୍ଷଣ ନଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଶରତମୋନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ କଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାଞ୍ଚରେ ଦୁହେଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *