ବାହାଘର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଥା-ନା-ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବର, ପୁଅର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବାପରେ କନ୍ୟା ହେଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଗୋଟିଏ ବିବାହ ସମୟରେ ପୋ-ଲି-ସ ବରକୁ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ କରିନେଲା ଏବଂ ତାକୁ ନିଜ ସହିତ ଥା-ନା-କୁ ନେଇଗଲେ | ଯାହାପରେ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତେ ପୋଲିସ ଗି-ର-ଫ କରିବାର କାରଣ ପଚାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଲଖନଉର ଗୋମତିନଗରର ଅଟେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ରାତିରେ ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହକୁ ଆସି ବର ହାତରେ ହାତକଡ଼ି ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାକୁ ନିଜ ସହିତ ଥା-ନା-କୁ ନେଇଗଲେ |

ସେହିପରି ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଗି-ର-ଫ କରିବାର କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ବର ଉପରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର-ର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କହିଛନ୍ତି | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଛି | ବର ଗି-ର-ଫ ହେବା ସହିତ ବିବାହକୁ ମଧ୍ୟ ରୋକିବାକୁ ପଡିଲା |

ପୋ-ଲି-ସ ଅନୁଯାୟୀ ଅଙ୍କିତ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଯୁବକ ଉପରେ ବିବାହ କରିବାର ପ୍ରତିସ୍ମୃତି ଦେଇ ଯୌ-ନ ଶୋଷଣ କରିବାର ଆ-ରୋ-ପ ଲଗାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସେବେଠାରୁ ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲା | ସେହିପରି ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସୂଚନା ମିଳିଲା ଯେ ଅଙ୍କିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଯାହାପରେ ପୋ-ଲି-ସ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ପହଞ୍ଚି ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଧରାଗଲା |

ଯେଉଁ ଯୁବତୀ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଙ୍କିତ ବିବାହର ପ୍ରତିସ୍ମୃତି ଦେଇ ଯୌ-ନ ଶୋଷଣ କରିଛନ୍ତି | ଏପରିକି ସେ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ଯାହାପରେ ପୀ-ଡି-ତ ମ-କ-ଦ୍ଦ-ମା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ଉପରେ କରିଥିଲେ |

ସେହିପରି ଯେଉଁ ସମୟରେ ପୋ-ଲି-ସ ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ ବରଣମାଳାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିଲା | ଠିକ ସମୟରେ ଆସି ପୋ-ଲି-ସ ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି କନ୍ୟାର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଦେଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *