ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନ : ଏହି ଫୋଟରେ ଲୁଚି ରହିଛି ଏକ ଚିତାବାଘ, ଲୋକେ ଖୋଜିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ,ତଥାପି ହାର ମାନିଲେ,ଆପଣ ଖୋଜନ୍ତୁ କେଉଁଠି ଅଛି

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ, ଫାଇଣ୍ଡ ଦି ଅବଜେକ୍ଟ ପଜଲ ଭଳି ଖେଳଗୁଡିକ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ବହୁମାତ୍ରାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି। ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ପଜଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଭଲଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଦେଖାଗଲା କି…!

ଆରେ, ଆମେ ଜାଣୁଯେ, ଚିତ୍ରରେ କେବଳ ଏକ ପାହାଡ ଏବଂ ବରଫ ହି ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଦେଖାଗଲା କି! ଯଦି ନୁହେଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଏକ ବରଫ ଚିତା ମଧ୍ୟ ଲୁଚି ରହିଛି। ଯାହାକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହାକୁ ଖୋଜି ପାରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ, ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତରଗୁଡିକ ଦେଖନ୍ତୁ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଟୁଇଟର ୟୁଜର @DoctorAjayita ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଇଛି। ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଚିତା ବାଘକୁ ଖୋଜ! ବାସ୍ତବରେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ବରଫରରେ ଥିବା ଚିତାବାଘକୁ ପାଇଛି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ କମେଣ୍ଟରେ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *