ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ SI ମାରିଲେ ଚା-ପୁଡ଼ା, ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଓଲଟି ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରି ହୋଇଗଲା ଫେ-ରା-ର

ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ମାମଲାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କଡା ନିୟମ ଲାଗୁ କରୁଛନ୍ତି | ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଲକଡାଉନ, ସାପ୍ତାହିକ କର୍ଫ୍ୟୁ, ନାଇଟ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ କଠୋର ହେବା ଦେଖାଗଲାଣି | ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିବା, କୋଭିଡ ଗାଇଡଲାଇନକୁ ଫୋଲୋ ନ କରିବା ଉପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ପୋଲିସ କଠୋର ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଜୋ-ରି-ମା-ନା ଆଦାୟ କରାଯାଉଛି | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଅବହେଳା ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପଙ୍ଗା ନେଉଛନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କୁସିନଗରରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ଗୋଟିଏ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରିଲେ, ତେଣୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଓଲଟିପଡି ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ହିଁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରି ଫେ-ରା-ର ହୋଇଗଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଅନେକ କଠୋର ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ପୋଲିସକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୋଭିଡ ଗାଇଡଲାଇନକୁ ପାଳନ କରାଇବା ଭାରି ପଡୁଛି | ଏପରି ଏକ ମାମଲା କୁସିନଗରରୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଚେକିଂ ସମୟରେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ମିଳିଗଲେ | ଯାହା ଉପରେ ରାଗିଯାଇ ଗାଡ଼ିରେ ବସିଥିବା ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଯୁବକଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରିଦେଲେ | ଯାହାପରେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଓଲଟିପଡି SI ଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଗଲା | ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ପଛରେ ଦୌଡିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଧରାପଡିଲା ନାହିଁ | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ସେୟାର କରାଯାଉଛି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ମୁକ ଦର୍ଶକ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସର ମଜାକ ଉଡାଉ ନାହାନ୍ତି, ବରଂ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିବା ପାଇଁ SI ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଲୋକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏପରି ଭାବରେ କୌଣସି ଅନ ଡ୍ୟୁଟି ଅଫିସରଙ୍କ ଉପରେ ହାତ ଉଠାଇ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଠିକ କଲେନାହିଁ | ବିଶେଷକରି ସେତେବେଳେ , ଯେତେବେଳେ ଭୁଲ ତାର ମଧ୍ୟ ଥିଲା, କାରଣ ସେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବୁଲୁଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବହୁତ ରାଗିଯାଇଛି | ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ କେସ ରେଜିଷ୍ଟର କରି ତା’ଉପରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଏହା ପୁଣିଥରେ କେହି କରିବାପାଇଁ ସାହସ କରିବେନାହିଁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ଲୋକେ କେବଳ ଏହାକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି, ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *