ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଲୁ-ଟେ-ରା ମୁଣ୍ଡରେ ଦେଖାଇଲା ବ-ନ୍ଧୁକ, ତଥାପି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଭୟ ନକରି ଠିଆ ଠିଆ କଚାଡି ଦେଲା,ଆଉ ତା ପରେ…

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛିଯେ, ଯେଉଁ ଡକାୟତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲୁ-ଟି-ବା-କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା, ତାକୁ ବହୁତ ମା-ଡ ହୋଇଛି। କାଲିଫର୍ନିଆର ସେନ ଲିଏଣ୍ଡ୍ରୋରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କାର ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ନିଜ କାରର ତାଲା ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ, ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଆସିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯାହା ଘଟିଥିଲା, ତାହା କେହି ଆଶା ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ। ତା’ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଲୁ-ଟେ-ରା-କୁ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତଳେ ମଧ୍ୟ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଜଣେ ଲୁ-ଟେ-ରା-ଙ୍କୁ ପି-ଟା ହେଉଥିବାର ଦେଖି ଅନ୍ୟ ଜଣକ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ।

ସେ ଲୁ-ଟେ-ରା ହାତରୁ ବ-ନ୍ଧୁ-କ-କୁ ଫିଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତି। ସେ ଡ-କା-ୟ-ତକୁ ତଳେ ପକାଇ ଦେବା ମାତ୍ରେ, ସେ ପାଟି କରି କହିଲାଯେ, ‘ଆରେ, ଆରେ… ଠିକ ଅଛି ମୋତେ ଛାଡିଦିଅ।’ ଦ୍ୱିତୀୟ ଲୁ-ଟେ-ରା ମଧ୍ୟ କହୁଥିଲାଯେ, ‘ଆରେ, ତାଙ୍କୁ ଯିବାକୁ ଦିଅ।’

ଶେଷରେ ସେ ଲୁ-ଟେ-ରା-କୁ ଯିବାକୁ ଦେଲେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ @davenewworld ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛିନ୍ତିଯେ, ‘କାଲିଫର୍ନିଆରେ ସଶସ୍ତ୍ର ଡକାୟତି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ହୁଏ ନାହିଁ।’ ଅଧିକାଂଶ ଦର୍ଶକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମରକ୍ଷା କୌଶଳ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ।

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେଯେ, ‘ଅତି ଉତ୍ତମ। କ୍ୟାପଟେନ ଆମେରିକା।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ,’ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାଟି ରୋକାଗଲା। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏକ ଚମତ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।’ ଉଭୟ ଲୁଟେରା ହସର ପାତ୍ର ହୋଇଗଲେ। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ,’ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ। ସେ କେବଳ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ। ‘ତୃତୀୟ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଏହାକୁ ଦେଖି ମଜା ଆସିଗଲା। ପ୍ରକୃତରେ ଏହା ଏକ ମଜାଳିଆ ଏହା ଭିଡିଓ ଅଟେ।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *