ଶିକାର ଚକ୍କରରେ ନିଜେ ସିଂହ ଫସିଗଲା,ଜେବ୍ରା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା କଲା ସିଂହର… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସିଂହ ଜେବ୍ରା ଯୁଦ୍ଧ ଭିଡିଓ:-

ପଶୁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଝଗଡା ଦେଖିବାକୁ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟଗ୍ର ଅଟନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ଏହିପରି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଯୁ-ଦ୍ଧର ଫଳାଫଳ ମଜାଳିଆ ହୋଇଯାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସିଂହ ଶିକାର କରିବା ଫଳରେ ନିଜେ ଫସିଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମା-ଡ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଳ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଖୋଲା ପଡ଼ିଆରେ ଜେବ୍ରାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଦୌଡ଼ିଥିବାର ଦେଖ ସିଂହ ବହୁତ ସତର୍କ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଶିକାର କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିନିଏ। କିନ୍ତୁ ସିଂହର ଏହି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ତା ଉପରେ ଭାରି ପଡ଼ିଥିଲା, ଏହା ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଣା ନଥିଲା।ସିଂହଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩ ରୁ ୪ ଗୁଣ ଉଚ୍ଚ ପଶୁ ଜେବ୍ରା, ଯେତେବେଳେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଦୌଡ଼ୁଥାଏ, ସେତେବେଳେ ତାକୁ ମଧ୍ୟ ଜଣା ପଡ଼ିଯାଏକି ସିଂହ ତାକୁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବ। ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବା ମାତ୍ରେ ଜେବ୍ରା ତାକୁ ପାଦରେ ମା-ରି-ଦି-ଏ ଓ ପରିଣାମ ଓଲଟା ହୋଇଯାଏ, ସିଂହ ଏଥିରେ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଯାଏ।

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ:-

ସିଂହର ଦାଉ ତା ଉପରେ ଭାରି ପଡ଼ିଥିଲା, ଏହା ସେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନଥିଲା। ତେବେ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ, କିପରି ଜେବ୍ରା ଶେଷରେ ନିଜ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୱାଇଲ୍ଡ ଲାଇଫ ୦.୨ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *