ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କୁ ଦେଖି ସୁରେଶ ରାଇନା ନେଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ, ଦେଖି ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଇମ୍ରାନ ତାହିର -ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ କେକେଆର ବନାମ ସିଏସକେ:-

ଆଇପିଏଲରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ଯାଚ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସିସଙ୍କ ୯୫ ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଏବଂ ଦୀପକ ଚହରଙ୍କ ବିପଜ୍ଜନକ ବୋଲିଂ ଦ୍ୱାରା ଚେନ୍ନାଇ କେକେଆରକୁ ୧୮ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ମ୍ୟାଚର ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ସେତେବେଳେ ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ହରଭଜନ ସିଂ ଯେମିତି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସୁରେଶ ରାଇନା ତାଙ୍କ ପାଦ ଧରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଭଜୀ ମଧ୍ୟ ଭୂମିରେ ଶୋଇପଡିଲେ। ଏହା ଦେଖି ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଇମ୍ରାନ ତାହିର ମଧ୍ୟ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ କୋଲକାତାର ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ହରଭଜନ ସିଂ ଇମ୍ରାନ ତାହିରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ କଥା ହେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ସିଧାସଳଖ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ। ଏହା ଦେଖି ଭଜି ମଧ୍ୟ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲେ। ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଇମ୍ରାନ ତାହିର ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

ଗତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ବିଜୟରୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଡୁପ୍ଲେସିଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୯୫ ରନ ଏବଂ ଗାଇକୱାଡଙ୍କ ୬୪ ରନରୁ ତିନି ୱିକେଟରେ ୨୨୦ର ବଡ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସ ଅପରାଜିତ ୬୬ ରନ ୩୪ଟି ବଲରେ କରିଥିଲେ। ସେଥିରେ ଚାରୋଟି ଚୌକା, ଛଅଟି ଛକା, ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ ୫୪ ରନ ୨୨ଟି ବଲରେ କରିଥିଲେ। ସେଥିରେ ତିନୋଟି ଚୌକା, ଛଅଟି ଛକା ସାମିଲ ଥିଲା। ଏବଂ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ୪୦ ରନ ୨୪ଟି ବଲରେ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଚାରୋଟି ଚୌକା, ଦୁଇଟି ଛକା ସାମିଲ ଥିଲା। ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କର ଇନିଂସ ସତ୍ତ୍ୱେ ଖରାପ ଆରମ୍ଭ କାରଣରୁ ଦଳ ପୁଣିଥରେ ଫେରି ପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ୧୯.୧ ଓଭରରେ ୨୦୨ ରନରେ ଦଳ ସୀମିତ ରହିଗଲା।

ଏହି ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚରେ ତାଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ଏତେ ଖରାପ ଆରମ୍ଭ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେମାନେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଚହରଙ୍କ ଚାରୋଟି ୱିକେଟ ବ୍ୟତୀତ ଲୁଙ୍ଗି ଏନଗିଡି ୨୮ ରନ ନେଇ ତିନୋଟି ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁରଙ୍କ ବୋଲିଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଥିଲା, ସେ ୩.୧ ଓଭରରେ ୪୮ ରନ ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ପାଞ୍ଚଟି ବଲ ୱାଇଡ ଥିଲା। ରସଲଙ୍କ ରୂପରେ ଏକମାତ୍ର ୱିକେଟ ନେଇଥିବା ସେମ କରନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରନ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଚାରି ଓଭରରେ ୫୮ ରନ ଦେଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *