ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫେ-ରା-ର ହେବା ପାଇଁ ଚିଠି : ୨୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟରେ ଦିପୁକୁ ଚିଠି ଲେଖିଲା ପୁଷ୍ପା,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ ଲେଖିଥିଲା ପୁଷ୍ପା

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ସମୟ ଚାଲିଯାଇଛି, ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ପାରାର ପାଦରେ ପ୍ରେମ ଚିଠି ବାନ୍ଧି ନିଜ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରେମ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଉଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ନୋଟର ଅଟେ | ପ୍ରେମର ଅପେକ୍ଷା ହେଉ କିମ୍ବା ଅବିଶ୍ୱାସର ଦୁଃଖ, ସବୁକିଛି ନୋଟରେ ଲେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ମନେ ଅଛି, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ‘ସୋନମ ଗୁପ୍ତା ବେୱାଫା ହେ’ ଲେଖାଯାଇଥିବା ନୋଟ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ଏପରି ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏଥର କଥାଟି ଅବିଶ୍ୱାସ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରେମର ଅଟେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖାତିର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମିକା ନିଜର ସ୍ଥିର ହୋଇଥିବା ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି |

ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ୨୦ ଟଙ୍କିଆ ଏକ ନୋଟ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ନୋଟରେ ପୁଷ୍ପା ଦୀପୁଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେମଭରା ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ପଳାଇଯିବାକୁ କହିଛନ୍ତି | ନୋଟରେ ଲେଖାଯାଇଛି, “ପ୍ରିୟ ଦୀପୁ | ମୋ ବିବାହ ଏପ୍ରିଲ ୨୬ ତାରିଖରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ମତେ ତୁମ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଅ | ତୁମର ପୁଷ୍ପା | ଆଇ ଲଭ ୟୁ | “

ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କେହି ଜଣେ ପୁଷ୍ପା ନାମକ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କର ବିବାହ ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୨୬ ତାରିଖରେ ହେବ | କିନ୍ତୁ ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଦୀପୁଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ନେଇଯିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରେମ ବାର୍ତ୍ତାର ବାସ୍ତବତା କ’ଣ, କେହି ଜାଣିନାହାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏହି ୨୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଏବଂ ଏଥିରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *