କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସର ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ହେଲା ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋ-ରିମା-ନା

କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସ ଅଧିନାୟକ ଇୟୋନ ମର୍ଗାନଙ୍କ ଉପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ବିପକ୍ଷ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜୋ-ରିମା-ନା କରାଯାଇଛି। ଧୀରେ ଓଭର ରେଟ କାରଣରୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜୋ-ରିମା-ନା କରାଯାଇଛି। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ବୁଧବାର ଦିନ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସକୁ ୧୮ ରନରେ ପରାଜିତ କରିଥିଲା ଓ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା। ଫାପ ଡୁପ୍ଲେସୀଙ୍କ ୯୫ ରନ ଓ ଦୀପକ ଚହରଙ୍କ ୪ ୱିକେଟ୍ କାରଣରୁ ୧୮ ରନରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସକୁ ପରାଜିତ କରିଥିଲା। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ୩ ୱିକେଟ୍ ବିନିମୟରେ ୨୨୦ ରନ କରିଥିଲା। କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସ କେବଳ ୨୦୨ ରନ କରିଥିଲା।

ଆଇପିଏଲ୍ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟରେ କହିଛି, କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସର ଅଧିନାୟକ ଇୟୋନ ମର୍ଗାନଙ୍କ ଉପରେ ୨୧ ତାରିଖରେ ୱାନଖେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଧୀର ଓଭର ରେଟ ପାଇଁ ଜୋ-ରିମା-ନା ଲଗାଯାଇଛି। ମନ୍ତବ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆଇପିଏଲ ନି-ୟ-ମ ଅନୁସାରେ ଏହି ସିଜନରେ ଧୀର ଓଭର ରେଟ ସହ ଜଡିତ ଏହା ପ୍ରଥମ ମା-ମ-ଲା ଅଟେ। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜୋ-ରିମା-ନା ଲଗାଯାଇଛି। ଆଇପିଏଲର ନୂଆ ନି-ୟ-ମ ଅନୁସାରେ ଧୀର ଓଭର ରେଟ ମା-ମ-ଲାରେ ଦଳର ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋ-ରିମା-ନା ଲଗାଯାଇଥାଏ।

Google

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ଏହା ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ବିଜୟ ଅଟେ। ଅଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଟିମ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ଷ ବାଙ୍ଗଲୋରଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛି। ବୁଧବାର ଦିନ ମ୍ୟାଚରେ ଫାପ୍ ଡୁପ୍ଲେସୀ ୯୫ ରନ ଓ ଋତୁରାଜ ଗାୟକୱାଡ ୬୨ ରନର ସାନଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଦୀପକ ଚହର ମଧ୍ୟ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ଦୀପକ ଚହର ୪ ଓଭରରେ ୨୯ ବିନିମୟରେ ୪ଟି ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ଲୁଙ୍ଗି ଏନଗିଡି ୨୮ ରନ୍ ବିନିମୟରେ ୩ଟି ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *