ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କୁକୁର ପଢୁଛି ଖବରକାଗଜ,କ୍ୟାମେରାରେ ହେଲା ରେକର୍ଡ,ମାଲିକ ଦେଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଗୋଟେ କୁକୁର ଏକ ସୋଫାରେ ଭଦ୍ରଲୋକ ପରି ବସିଛି ଏବଂ ଖବରକାଗଜ ପଢୁଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଯୁଗରେ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଖବରକାଗଜ ପଢିବା ପାଇଁ ଅଭ୍ୟାସ ହରାଉଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ କୁକୁରର ଏହି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାକରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଦେବ।

ଖବକାଗଜ ପଢୁଥିବା କୁକୁର:-

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, କୁକୁରର ଏହି ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ମାଲିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି।

କୁକୁରର ଏହି ମାଲିକ ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଭଲ ପିଲା ଖବର ପଢୁଥିବାର ଧରାପଡିଲା। ଦୟାକରି ପଢିବା ସମୟରେ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।’

ଗ୍ଲାସରେ କୁକୁରର ସ୍ୱାଗ:-

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେଯେ, କୁକୁର ଧଳା ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ସୋଫାରେ ଆରାମରେ ବସିଛି ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ସହକାରେ ଖବରକାଗଜକୁ ପଢୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୁକୁର ତା ଆଖିରେ ଚଷମା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛି।

ୟୁଜର କରିଲେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ:-
କୁକୁରର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ମନ୍ତବ୍ୟରେ, ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ସ୍ଵିଟହାର୍ଟ ସକାଳର ଖବରକାଗଜର ଉପଭୋଗ ନିଅ। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ମୁଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତିଯେ, ଏହି କୁକୁରଟି ଚପଲ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଟେବୁଲରେ ବସି ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବା ଉଚିତ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *