ରେ-କ-ର୍ଡ ଭା-ଙ୍ଗି-ଲା କରୋନା : ଦିନକରେ ୨,୦୦୦ ପାର ହେଲା ମୃ-ତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୫ ହଜାର ପାର

ଦିନକୁ ଦିନ ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଆ-କ୍ରା-ନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଦେଶରେ ସଂ-କ୍ରମ-ଣ ରେ-କ-ର୍ଡ ଭା-ଙ୍ଗି-ଲା କରୋନା। ଦେଶରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର,ଗୁଜରାଟ,ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସହିତ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ,ନାଇଟ କ-ର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରାଯାଇଥିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପଜିଟିଭ କେ-ସ କମୁନାହିଁ। ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨,୯୫,୦୪୧ ଜଣ କରୋନାରେ ସଂ-କ୍ରମି-ତ ହୋଇଥିବା ସମୟରେ ୨,୦୨୩ ଜଣଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଲାଣି। ଭାରତରେ କରୋନା ସଂ-କ୍ରମି-ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧ କୋଟି ୫୬ ଲକ୍ଷ ୧୬ ହଜାର ୧୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାର ୫୫୩କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ଦେଶରେ କୋଭିଡ ସଂ-କ୍ରମି-ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୧ ଲକ୍ଷ ୫୭ ହଜାର ୫୩୮ ଜଣ।

Google

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦେଶରେ କରୋନା ସଂ-କ୍ରମି-ତଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ଦୈନିକ ୨ ହଜାରକୁ ପାର ହେଲାଣି। ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨୦୨୩ ଜଣଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଆଜି ଦେଶରେ ନୂଆ ସଂ-କ୍ରମି-ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ୧ କୋଟି ୫୬ ଲକ୍ଷ ୧୩ ହଜାର ୧୩୦ ଜଣରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *