ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କଲା ଜଙ୍ଗଲୀ ବିଲେଇ , ସ୍ୱାମୀ ଏପରି ଭାବରେ ରକ୍ଷା କଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀ-ବ-ନ

ଏହି ଖବରଟି ଆମେରିକାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏଠାରେ ନର୍ଥ କାରୋଲିନାର ଜଣେ ମହିଳା ବାହାରକୁ ବାହାରି ନିଜ କାର ଆଡକୁ ଯାଉଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ ବବକ୍ୟାଟ ଅର୍ଥାତ ଗୋଟିଏ ଜଙ୍ଗଲୀ ବିଲେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲା | ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭୟାନକ ଅଟେ | ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଏହା ହେଉଛି ସେହି ଖତରନାକ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ହାତରେ କିଛି ଧରି ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସନ୍ତି | ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣାଯାଏ | ଜଙ୍ଗଲୀ ବିଲେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରୁଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀର ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଯାଉଛନ୍ତି |

ବିଲେଇକୁ ଉଠାଇ ଦୂରକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ :-

ଏତିକିରେ ସ୍ୱାମୀ ବିଲେଇକୁ କାର ପଛରୁ ଉଠାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଚିତ୍କାର କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ହାର ମାନୁନାହାନ୍ତି | ସେ ବିଲେଇକୁ ଉଠାଇ ଦୂରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଉଛନ୍ତି | ମାତ୍ର ୪୬ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି |

ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ଆ-ଘା-ତ :-

ନ୍ୟୁୟର୍କ ଟାଇମ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ, ପରେ ପଡୋଶୀମାନେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଏହି ଘ-ଣା-ର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏହି ଜଙ୍ଗଲୀ ବିଲେଇକୁ ଧରି ମା-ରି-ଦେ-ଲେ | ତାଙ୍କର ରେବିଜେ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଆ-ଘା-ତ ଲାଗିଛି |

ୟୁଜର୍ସ କ’ଣ ଲେଖିଲେ ?

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଖ-ତ-ର-ନା-କ ଲାଗିଲା |

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମେଡାଲ ଦେବା ଉଚିତ :-

ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାମୀର ସାହସକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କଲେ | ଯେପରି ଭାବେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବିଲେଇଠାରୁ ରକ୍ଷା କରିବାପାଇଁ ଲଢେଇ କଲେ, ତାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *