ପ୍ରଥମେ ମହିଳା ଜେ-ଲ-ରଙ୍କୁ ପଟାଇଲେ କ-ଏଦୀ , ତା ପରେ ଜେଲ ଭିତରେ ପାଇଲେ ଭିଆଇପି ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଗୋଟିଏ ଭୁଲ କାରଣ ଯୋଗୁ ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଲା,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା ସେଇ କାରଣ

ଜଣେ ଜେ-ଲ-ର-ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦାୟିତ୍ଵବାନ କାମ ଅଟେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜେ-ଲ-ରେ ବନ୍ଦୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନିୟମ ରହିଛି। ଏକ ଜେ-ଲ-ର-ର ଦାୟିତ୍ଵ ଥାଏଯେ, ସେ ଏହି ନିୟମାବଳୀକୁ ଜେଲରେ ସଠିକ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର-ଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ତାଙ୍କ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଜେ-ଲ-ର କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲେଯେ ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକୁ ଟାଟୁ କରିନେଲେ।

ଏହି ନୂତନ ମାମଲା ବ୍ରିଟେନର ଅଟେ। ଏଠାରେ ସ୍କାରଲେଟ ଆଲଡେରିଚ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର କ-ଏ-ଦୀଙ୍କୁ ନିଜର ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ପରେ ପ୍ରେମିକ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କୁ ଜେ-ଲ-ରେ ଥିବା ଭିଭିଆଇପି ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଥିଲେ। ସେ କଏଦୀଙ୍କୁ ଏକ ମୋବାଇଲ ଏବଂ ସିମ ମଧ୍ୟ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ କଏଦୀଙ୍କ ନମ୍ବରକୁ ଟାଟୁ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ମହିଳାଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଯେତେବେଳେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିସହତ ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର-ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେ-ଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ହୋଇଥିଲା। ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣାପଡିଲା। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଏକ ରହସ୍ୟମୟ ଟାଟୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଟାଟୁରେ କଏଦୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସମଗ୍ର ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

କୁହାଯାଉଛିଯେ, ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର ଜେ-ଲ-ର ହେବା ପୂର୍ବରୁ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ସ୍କାରଲେଟ ଆଲଡେରିଚ(ମହିଳା ଜେଲର)ଙ୍କ ବାପା ନିଜେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ଅଟନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କର ଜେ-ଲକୁ ଯିବା ଆସିବା ଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କର ବନ୍ଦୀ ହୋଇଥିବା କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଏହି ବନ୍ଦୀ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଲେଖୁଥିଲେ।

ବ୍ରିଟେନର ବିଚାରପତି ଏହି ମହିଳା ଜେ-ଲ-ରଙ୍କୁ ଦଶ ମାସର ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି। ବିଚାରପତି କହିଛନ୍ତିଯେ, ଜେଲରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କର ଲାଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଜେ-ଲ-ର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ବି-ପ-ଦ ମଧ୍ୟ ଆଣିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଜେଲର ଅବଶିଷ୍ଟ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କୁ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ବିଷୟରେ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ, ତେବେ ସେମାନେ କହିଥିଲେଯେ, ସ୍କାରଲେଟ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତିତ ରହୁଥିଲେ। ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ।

ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଯେ, ଜଣେ ମହିଳା ଜେ-ଲ-ର ନିଜ ଜେ-ଲ-ର ଜଣେ କ-ଏ-ଦୀ-ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଭୁଲ କଥା ଅଟେ।ଏହା ଜେ-ଲ-ର ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *