ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ରାସ୍ତା ଛାଡିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଗାଡ଼ିରୁ ବାହାରି କଲେ ଏମିତି କିଛି,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣ ପ୍ରଂଶସା ନକରି ରହିପାରିବେନି

ପ୍ରତ୍ୟେକ ମିନିଟ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଏ | ତେବେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଯାନଗୁଡିକ ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ମାର୍ଗ ପାଇଁ ଯାତାୟାତ ସର୍ବଦା ଅନୁକୂଳ ହୋଇନଥାଏ | କିନ୍ତୁ ୟୁନାଇଟେଡ଼ କିଙ୍ଗଡମରେ କିଛି ଲୋକ ଏପରି କିଛି କାମ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି | ଏହି ଲୋକମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଅଧିକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଥିବାର ଦେଖି ସାରା ରାସ୍ତାକୁ ଖାଲି କରିଦେଲେ | ଯେପରିକି ସେହି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସଗୁଡିକ ଠିକ ସମୟରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବେ ଏବଂ ରୋଗୀର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଏହି ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଗଲା, ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ଡ୍ୟାସକ୍ୟାମରୁ କଏଦ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ରାସ୍ତା ସାମ୍ନାରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଗାଡିରୁ ବାହାରି ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ପାଇଁ ରାସ୍ତାକୁ ଖାଲି କରୁଛନ୍ତି, ଯେପରିକି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଶୀଘ୍ର ରାସ୍ତା ମିଳିପାରିବ | ଟିକଟକରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି କ୍ଲିପ ଶୀଘ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ସବୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା |

ସେହିପରି ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ Nextdoor ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତସାରା ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *