ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ଦେଖି ରାଗିଗଲେ ପ୍ରଶଂସକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା BoycottSwiggy,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲା

ଆଇପିଏଲର ୧୪ତମ ସିଜନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ୟାପିଟାଲସ ଏହି ସମୟରେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଅନଲାଇନ ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ ଏପ ସ୍ଵିଗି ଲୋକଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଛି। ଟ୍ୱିଟରରେ ଏପରି କିଛି ଘଟିଛିଯେ, ଯାହାପରେ ବଏକଟସ୍ୱିଗି ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା? ଆସନ୍ତୁ ଜଣାଇବା, କାହିଁକି ଲୋକଙ୍କ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହୋଇଛି ସ୍ୱିଗି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଟ୍ୱିଟରରେ @BladeRunnerz24 ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଫଟୋସପ ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମିମ ଥିଲା। ଏଥିରେ ରୋହିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟ୍ରିଟ ଫୁଡ ଭଡା ପାଉ ଉଠାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଫଟୋ ସାହାଯ୍ୟରେ ରୋହିତଙ୍କ ଫିଟନେସର ମାଜାକ ଉଡାଯାଉଥିଲା। ରୋହିତଙ୍କ ଏହି ମିମକୁ ସ୍ଵିଗି ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ହେଟର୍ସ କହିବେ ଯେ, ଏହା ଫଟୋସପ ଅଟେ। ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଗଲେ।

ଏଠାରେ ଟ୍ୱିଟ୍ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ସ୍ଵିଗି ଉପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ରାଗ ଏତେ ବଢ଼ିଗଲାଯେ, ଟ୍ୱିଟରରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ବଏକଟସ୍ୱିଗି ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। କିଛି ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ନିଜର ଜାତୀୟ ଦଳର ଉପ-ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ଉଚିତ୍। ଏହାପରେ, ଅନେକ ଲୋକ ଜୋରରେ ସ୍ଵିଗିର କ୍ଲାସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଏହି ମୂର୍ଖ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ୱିଗିଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଥିଲେ।

ସ୍ଵିଗି ଦେଇଛି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ:-

ଏହି ଘଟଣା ତୀବ୍ର ହେଉଥିବାର ଦେଖି, ସ୍ଵିଗି ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ହିଟମ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ବାର୍ତ୍ତା-ଆମେ କେବଳ ଏକ ମଜାଳିଆ ସ୍ୱରରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଛୁ। ଆମେ ସେହି ଫଟୋ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିନାହୁଁ, ତଥାପି ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଯେ, ଆମେ ଆଉ କିଛି ଭଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିଥାଆନ୍ତୁ। ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କାହାକୁ ଅପମାନିତ କରିବା ପାଇଁ ନଥିଲା। ବୋଧହୁଏ ଆମକୁ ଏହା କହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କାରଣ ଆମେ ନିଜେ ପଲଟନର ପ୍ରଶଂସକ ଅଟୁ। ‘

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *