କାର ପାର୍କିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ଝିଅ ଜଣକ କଲା ଏତେ ପରିଶ୍ରମ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଖୁବ ହସିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

କାର ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କର ପାର୍କିଂକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଥାଆନ୍ତି | ରାସ୍ତାରେ ଗାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ବଢୁଥିବା କାରଣରୁ ପାର୍କିଂ ସମସ୍ୟା ବଢିଚାଲିଛି | ସତ କଥା ହେଲା କାର ଚଳାଇବା ତ ସହଜ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଠିକ ଭାବରେ ପାର୍କ କରିବା ଟିକେ ବଙ୍କା ହୋଇପଡେ | ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଡ୍ରାଇଭିଂ ତ ଶିଖିଯାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପାର୍କିଂ କଲାବେଳକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗେ | ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି, ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କୁ ହସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି |

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅକୁ କାର ପାର୍କ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ବାସ୍ତବରେ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ଗାଡିକୁ ଦୁଇଟି କାର ମଧ୍ୟରେ ପାର୍କ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ କାର ପାର୍କ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଲା | ସେ ଠିକ ଭାବରେ ନିଜ କାରକୁ ପାର୍କିଂ କରିପାରୁନଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କାରରୁ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଏପରିକି ଝିଅଟି କାରକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପାର୍କିଂ କରିବା ପାଇଁ ପାଦେ ପାଦେ କରି କାରକୁ ମାପିଲେ | ଝିଅଟିକୁ ସମସ୍ୟାରେ ଦେଖି ଜଣେ ମହିଳା ସେଠାକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ସେ ଝିଅଟିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ | କାରକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପାର୍କିଂ କରିବା ପରେ ଝିଅଟି ସେହି ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ନିଜ ହସକୁ ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ | ଗାଇଡ଼ କରୁଥିବା ମହିଳା ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା କାରରେ ବସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ହସୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦେଖାଯାଉଛି | ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି, ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *