ମନରେ ରାଜ କରୁଥିବା ଏହି ଶସ୍ତା ଗାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ମିଳୁଛି ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ନୂଆ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଫିଚର ବିଷୟରେ

କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ସମୟରେ ଅଟୋମୋବାଇଲ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକୁ ଭାରି ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ପୂରଣ କରିବାପାଇଁ କମ୍ପାନୀଗୁଡ଼ିକ ପାଦଠାରୁ ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ଅଟୋ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗାଡିଗୁଡିକୁ ବିକ୍ରି ବଢାଇବାକୁ ନୁଆଁ ନୁଆଁ ପ୍ଲାନ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଚକ୍ରର ଗତିକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା |

ଦେଶରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ତିନୋଟି ଶସ୍ତା କାର ନେଇ ଆସିଛି, ଯାହା ଉପରେ ଏହି ଏପ୍ରିଲରେ ବହୁତ ରିହାତି ମିଳୁଛି | ଏହି କାରଗୁଡିକରେ ରେନାଲ୍ଟ କ୍ୱିଡ଼ ଏବଂ ଡାଟସନ ରେଡି-ଗୋ ସାମିଲ ଅଛି | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କାରଗୁଡିକ ଉପରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ସବୁ ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବୁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିବୁ ଯେ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଏଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ରହିଛି ?

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କାରଗୁଡିକରେ ଥିବା ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏଠାରେ ଦୁଇଟି କଥାକୁ ମନେ ରଖିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ | ପ୍ରଥମଟି ହେଉଛି ଯେ ଏହି ଅଫରଗୁଡିକ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ ରହିଛି | ଦ୍ୱିତୀୟଟି ହେଉଛି ଯେ ଏହି ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ଡିଲରସିପରେ ଏହି ଅଫର ବଦଳିପାରେ |

ରେନାଲ୍ଟ କ୍ୱିଡ :-

ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଯଦି ଆପଣ ରେନାଲ୍ଟ କ୍ୱିଡକୁ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋଟ ୪୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ | କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଏହା ଉପରେ ୧୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ୨୦,୦୦୦ ଟଙ୍କାର ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ବୋନସ ଦିଆଯାଉଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହା ଉପରେ ୧୦,୦୦୦ ଟଙ୍କାର କର୍ପୋରେଟ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ |

ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ରେନାଲ୍ଟ କ୍ୱିଡର ଆରମ୍ଭ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ୍ସ-ସୋ’ରୁମ ମୂଲ୍ୟ ୩,୧୮,୧୦୦ ଟଙ୍କା ଅଟେ, ଯାହା ଏହାର ଟପ ଏଣ୍ଡ ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ୫,୩୯,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥାଏ |

ଡାଟସନ ରେଡି-ଗୋ :-

ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଯଦି ଆପଣ ଡାଟସନ ରେଡି-ଗୋକୁ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋଟ ୩୭,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ | କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଏହା ଉପରେ ୧୫,୦୦୦ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ୧୫,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ବୋନସ ଦିଆଯାଉଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହା ଉପରେ ୭,୦୦୦ ଟଙ୍କାର ଅତିରିକ୍ତ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ |

ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଡାଟସନ ରେଡି-ଗୋର ଆରମ୍ଭ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ୍ସ ଶୋ’ରୁମ ମୂଲ୍ୟ ୩,୮୩,୮୦୦ ଟଙ୍କା ଅଟେ, ଯାହା ଏହାର ଟପ ଏଣ୍ଡ ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ୪,୯୫,୬୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *