ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ : ୪ ବର୍ଷର ଅସୁସ୍ଥ ପିଲା କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା କାର, ଆବୁଧାବି ପୋ-ଲି-ସ ଏମିତି ପୂରଣ କଲେ ସ୍ଵପ୍ନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ୟୁଏଇର ରାଜଧାନୀ ଆବୁଧାବିରେ ଏକ ଚାରି ବର୍ଷ ଅସୁସ୍ଥ ଶିଶୁର ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲେ ଯେ, ସେ ଏକ କାର କିଣିବ। ଆବୁଧାବି ପୋଲିସକୁ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁର ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ମଧ୍ୟ ହସ ଆସିଯିବ।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛିଯେ, ୪ ବର୍ଷୀୟ ମହମ୍ମଦ ଅଲ ହରମୁଦି ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ପୋ-ଲିସ କ୍ୟାପ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ-ର କାର ପହଞ୍ଚିଲା ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭର ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପାଖରେ ବସାଇଲେ। ତା’ପରେ କାରରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରାଇଥିଲେ। ନିଜ କାରରୁ ବୁଲାଇବା ପରେ ଆବୁଧାବି ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ କାର ଉପହାର ଦେଇଥିଲା।

ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଛବି ମଧ୍ୟ ଯୋଡା ଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଏକ କାରକୁ ଉପହାରରେ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏକ ନକଲି ବନ୍ଧୁକ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ବେକରେ ଟଙ୍ଗାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ୱିସ ଏ ୱିସ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ସହିତ ସମନ୍ୱିତ ହେବା ପରେ ଶିଶୁର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଅବୁଧାବି ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଫେସବୁକରେ ୧୧ ଏପ୍ରିଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଜାର ହଜାର ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି।

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ। ଧନ୍ୟବାଦ ଆବୁଧାବି ପୋଲିସକୁ।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ମୋ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଗଲା। ଭଲ ଭିଡିଓ।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *