ବାଇକରେ ତିନି ଜଣ ବସିଥିଲେ ବୋଲି ଟ୍ରାଫିକ ପୋ-ଲି-ସ କାଟିଲା ଚାଲାଣ, ଆଉ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମିଳିଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଶ-ବ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ରାଜସ୍ଥାନର ବାରମେରରୁ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଗୋଟିଏ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ଯେଉଁ ତିନିଜଣ ଲୋକଙ୍କର ଟ୍ରାଫିକ ପୋ-ଲି-ସ ଚାଲାଣ କଟିଥିଲା, ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଠିକ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ବାସ୍ତବରେ, ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାରମେର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋ-ଲି-ସ ଗୋଟିଏ ବାଇକରେ ତିନିଜଣ ଲୋକ ବସିଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ କାଟିଦେଲେ ଏବଂ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ହିଁ ତିନିଜଣଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ଯେଉଁ ଅବହେଳା ପାଇଁ ଚାଲାଣ କଟାଯାଇଥିଲା, ସେହି ଅବହେଳା ସେହି ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ ନେଇଗଲା |

ବାରମେର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟଠାରୁ ୧୫ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଯେତେବେଳେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୋଟାରାମ, ହନୁମାନ ଏବଂ ଜବରାରାମ ନିଜ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ବାଇକର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ହୋଇଗଲା | ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ବାଇକ ଚଳାଉଥିବା ମୋଟାରାମ ହେଲମେଟ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହେଲା |

ଏହି ସମସ୍ତ ଲୋକ ରାତି ପ୍ରାୟ ଆଠଟା ବେଳେ ବାଇକରେ ନିଜ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳ-ରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ବାଇକଟିକୁ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲା ​​ଏବଂ ସେତେବେଳକୁ ଲୋକମାନେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ଼କାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି କଥାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ଯେ କଣ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଟ୍ରକ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଗାଡି ଧକ୍କା ଦେଲା କିମ୍ବା ବାଇକ ସ୍ଲିପ କରିବା କାରଣରୁ ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ ଚାଲିଗଲା | ହସ୍ପିଟାଲରେ ତିନିଜଣ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ମୃ-ତ ଘୋଷଣା କରିଦିଆଗଲା |

ମୃ-ତ-କ ମୋଟାରାମଙ୍କ ପକେଟରୁ ଆଧାର କାର୍ଡ ମିଳିଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ ବଚ୍ଚାଡାଉ ଗାଁର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲେ, ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ମୃ-ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ସେହି ଗାଁର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ତିନିଜଣ ଯୁବକ ଶ୍ରମିକ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ବାରମେରରୁ ବଚ୍ଚାଡାଉକୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ଯାଉଥିଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫.୪୦ ମିନିଟରେ ଚୋୖହଟନ ଛକସ୍ଥିତ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ବାଇକରେ ତିନିଜଣ ଯାଉଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କର ଚାଲାଣ ମଧ୍ୟ କାଟିଥିଲେ | ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ତିନିଜଣ ସେହି ବାଇକରେ ହିଁ ନିଜ ଗାଁକୁ ବାହାରିଗଲେ ଏବଂ ନେସନାଲ ହାଇୱେ ୬୮ ରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ର-ଣ କଲେ | ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସାରା ଗାଁରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଗଲା, କାରଣ ତିନି ତିନିଟା ପରିବାର ଏହାଦ୍ୱାରା ଉଜୁଡି ଗଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *