୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ,ଜଲଦି Luck Buy Chance ସେଲରେ ଭାଗ ନିଅନ୍ତୁ

ବଜେଟ ରେଞ୍ଜରେ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଫିଚର ଥିବା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଆଜିକାଲି ଯୁବକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ ସେଲରେ ଏପରି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବେ ଏବଂ କିଛି ଲୋକ କିଣିଥିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ମାତ୍ର ୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣିପାରିବେ, ତାହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସହିତ | ଅର୍ଡର କରିବାପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ |

ଆଜ୍ଞା ହଁ, ZOOMSHOP ରେ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଫିଚର ଥିବା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ରିଫରବିସଡ଼ ମଡେଲଗୁଡିକ ମାତ୍ର ୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଏହା ଏକ ସୀମିତ ଅଫର ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଫାଷ୍ଟ କମ ଫାଷ୍ଟ ସର୍ଭ ବେସିସ ଉପରେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନଗୁଡିକୁ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇଛି | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ଅଫର କେବଳ ଷ୍ଟକ ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହିଁ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯିବ |

ZOOMSHOP ସାର୍ଟିଫାଏଡ ରିଫରବିସଡ଼ ମୋବାଇଲ, ଲାପଟପ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ ବିକ୍ରି କରିବାପାଇଁ ଏକ ଅନଲାଇନ ମାର୍କେଟପ୍ଲେସ ଅଟେ | ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ସବୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କଠୋର ଗୁଣବତ୍ତା ଯାଞ୍ଚ କରିଥାଏ ଏବଂ ଫୋନର କ୍ୱାଲିଟି ଚେଞ୍ଜ କରିବାପାଇଁ QUTrust ନାମକ ସଫ୍ଟୱେରର ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଥାଏ |

ସେଲର ସୂଚନା :-

ZOOMSHOP ର ଏହି ସେଲରେ ସମସ୍ତ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ରାଣ୍ଡର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଏବଂ କୀପ୍ୟାଡ ଫୋନ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି, ଯାହାକି କଷ୍ଟମର୍ସଙ୍କୁ ଲକ-ବୟ-ଚାନ୍ସ ଆଧାରରେ ଦିଆଯିବ | ସେଲରେ ମିଳୁଥିବା ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକରେ Oppo, Vivo, Realme, Ice Cream, Samsung ଏବଂ UNITY U310 ବ୍ୟତୀତ Redmi ଏବଂ Klassic KL-102 ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ZOOMSHOP ନିଜର ବିକ୍ରେତାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁ ପୁରୁଣା ଫୋନ ଇଂପୋର୍ଟ କରିଥାଏ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଥାଏ | ତେଣୁ, ଏହି ଅଫର ପ୍ରଥମେ ଆସ, ପ୍ରଥମେ ପାଅ ଆଧାରରେ ଦିଆଯାଉଛି |

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ଅଫର ରହିଛି :-

ଷ୍ଟକ ଶେଷ ହେବା କାରଣରୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପସନ୍ଦର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ମିଳୁନାହିଁ, ତେବେ ZOOMSHOP ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଅଫର ଦେବ :-

୧. ଆପଣ କୌଣସି ଅନ୍ୟ ଫିଚରର ଫୋନ ନେଇପାରିବେ |

୨. ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଫିଚର ଫୋନରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ୨୮୯୯ ଟଙ୍କା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଡିଲରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କୁପନ ଦିଆଯିବ |

ଏହିପରି ଭାବେ କରନ୍ତୁ ଅର୍ଡର :-

ଏହି ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଫାଷ୍ଟ କମ ଫାଷ୍ଟ ସର୍ଭ ବେସିସରେ ସେଲ କରାଯାଉଛି | ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଅର୍ଡର କରିବାପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ |

ଅର୍ଡର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ZOOMSHOP ର ସିପିଂ ପଲିସି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପଢ଼ିନିଅନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *