ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ମହିଳା BJP ନେତା ଥା-ନା-ରେ ପଶି ପୋ-ଲି-ସ କ-ନେ-ଷ୍ଟ-ବ-ଳ-ଙ୍କୁ ବା-ଡେ-ଇ-ଲେ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ଏମିତି ଘ-ଟି-ଲା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରାଣାସୀ ସ୍ଥିତ ରେହନିୟା ଥାନାରେ ଜଣେ ବିଜେପି ମହିଳା ନେତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମା-ରି-ବା-ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୂର୍ବତନ IPS ଅମିତାଭ ଠାକୁର ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟ କରି ଅମିତାଭ ଠାକୁର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଘଟଣାଟି ଏପ୍ରିଲ ୫ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢେ ୮ଟାରେ ଥାନା ରେହନିୟାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ପୋ-ଲି-ସ ଉପରେ ହାତ ଉଠାଇଥିବା ମହିଳା ଖୁସବୁ ସିଂ ଅଟେ | ସେ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ଏହି ମା-ମ-ଲା-ରେ ଆଉ ଏକ ଟ୍ୱିଟ ସେତେବେଳେ ଆସିଥିଲା, ​​ଯେତେବେଳେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେହି ପୋ-ଲି-ସ କନଷ୍ଟେବଳ ରାଜପଥରେ ଜଣେ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କୁ ପି-ଟି-ଥି-ଲେ ଏବଂ ଥା-ନା-କୁ ଆଣିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଥା-ନା-ରେ ମହିଳା ବିଜେପି ନେତା ହ-ଙ୍ଗା-ମା କରିଥିଲେ | ପୋ-ଲି-ସ ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ F-I-R ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି |

ଏହି ମାମଲାରେ BJP ନେତା ଖୁସବୁ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ମହିଳା ସେହି ମହିଳା ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୋର ସହକର୍ମୀ ପ୍ରଦୀପ ସିଂଙ୍କୁ ରାଜରାସ୍ତାରେ ବହୁ ମା-ଡ ଦେଇଥିଲେ | କାରଣ ସେଲ ଟ୍ୟାକ୍ସର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କମିଶନର ଅନୁଜ କୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନେ କେବଳ NH-2 ରେ ଆଦାୟ କରୁନଥିଲେ, ବରଂ ଗୋଟିଏ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ମଧ୍ୟ ଅଟକାଇଥିଲେ |

ସେ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଦୀପ ସିଂ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଉପରେ କନଷ୍ଟେବଳ ସୁଭାଷ ଯାଦବ ରା-ଗି-ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ପ୍ରଦୀପଙ୍କୁ ପି-ଟି-ବା-କୁ ଲାଗିଲେ | ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଥା-ନା-କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଥା-ନା-ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ କନଷ୍ଟେବଳ ସୁଭାଷ ଯାଦବ ତାଙ୍କ ସହ ଖ-ରା-ପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗା-ଳି-ଗୁ-ଲ-ଜ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ହାତ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା | ଖୁସବୁ ପୋ-ଲି-ସ ଉପରେ କା-ର୍ଯ୍ୟା-ନୁ-ଷ୍ଠା-ନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ ବାରଣାସୀ ଗ୍ରାମୀଣ କ୍ଷେତ୍ର ଏସଏସପି ଅମିତ ଭର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏପ୍ରିଲ ୫ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାର ଘ-ଟ-ଣା ଅଟେ | ସେଲ୍ ଟ୍ୟାକ୍ସର ସହକାରୀ କମିଶନର ନିଜ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ଟିମ ସହ ଚେକିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେଲ ଟ୍ୟାକ୍ସର ସୈନିକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ, ତା’ପରେ ଦୁଇଟି ଯୁବକ ବାଇକରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଦୁଇ ପକ୍ଷର ଲୋକେ ରେହନିୟା ଥାନା ଆସିଥିଲେ |

ଦୁଇ ପକ୍ଷର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଲେଖାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ସେହି ସୈନିକଙ୍କ ଉପରେ ଜଣେ ମହିଳା ହାତ ପକାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ସେହି FIR ରେ ମାମଲା ଲେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୈନିକ ସେଲ ଟ୍ୟାକ୍ସ ବିଭାଗ ସହିତ ଆଟାଚ ସୈନିକ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମିଶନରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *