ଯେତେବେଳେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଡା-କୁ-ମା-ନେ ଲୁ-ଟି-ନେ-ଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ପଇସା, ଅଭିନେତା ଶୁଣାଇଲେ ନିଜର ଏହି କାହାଣୀ,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷର କାହାଣୀ

ବଲିଉଡର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଖିଲାଡ଼ି କୁମାର ଅର୍ଥାତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ କିଏ ଜାଣେ ନାହିଁ? ୟାଙ୍କୁ କାହାରି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଭଲ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁବ ସଂଘର୍ଷରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ହେବା ସହିତ ଜଣେ ଭଲ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଖେଳାଳୀ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମାଲେସିଆ ଯାଇ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟର ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ଶୈଳିୟୋନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ କମେଡି, ନେଗେଟିବ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ “ଅକ୍କି” ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ “ସୋଗନ୍ଧ”ରୁ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ପରୀକ୍ଷା ଭୂମିକାରେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ “ଆଜ”ରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସେ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କର ଆରମ୍ଭ ଦିନରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଖିଲାଡି ଧାରାବାହିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର “ଖିଲାଡି କୁମାର” କରିପାରିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଅଭିନେତା ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି।

ଦିଲ୍ଲୀର ବାସିନ୍ଦା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶାସନ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ପଦବୀ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ସେ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଶିଖିଲେ ଏବଂ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଟ୍ରେନର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ଏପରିକି ଅଭିନେତା ମଡେଲ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସଫଳତାର ସଂଘର୍ଷ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ବହୁତ କାହାଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଖୁବ କମ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣାଥିବଯେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଡାକୁମାନେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ରୋଜଗାର ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ଏହି କାହାଣୀକୁ ନିଜେ କହିଥିଲେ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେହି ଦିନ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଟ୍ରେନ ଯୋଗେ ଯାଉଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମନରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବାର କଳ୍ପନା ଆଦୌ ଆସି ନଥିଲା। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦିଲ୍ଲୀର ଚାନ୍ଦନୀ ଚୌକଠାରୁ ଅଳଙ୍କାର କିଣି ମୁମ୍ବାଇକୁ ଯାଇ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିରୁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଯେତେବେଳେ ଥରେ ଅଳଙ୍କାର ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୬୦୦୦ ଟଙ୍କାର ଲାଭ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ସମସ୍ତ ରୋଜଗାର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଟ୍ରେନ ଚମ୍ବଲ ଘାଟି ଦେଇ ଡକାୟତମାନଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳ ଦେଇ ଯାଇଥିଲା। ସେଥିରେ କିଛି ଡ-କା-ୟ-ତ ଟ୍ରେନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ରାତିରେ ହିଁ ଡକାୟତମାନେ ଟ୍ରେନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲୁ-ଟି ନେଇଥିଲେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଡ-କା-ୟ-ତ-ମା-ନେ ଲୁ-ଟି ନେଇଥିଲେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଥିଲେଯେ, ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ଟଙ୍କା ଯେତେବେଳେ ଡ-କା-ୟ-ତ-ମା-ନେ ଲୁ-ଟି ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଇଚ୍ଛା କରି କିଛି କରିପାରିନଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *