ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: ଧୋନୀ ଶୁନରେ ଆଉଟ ହେଲେ କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟ୍ରୋ-ଲ ହେଉଛନ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି କାରଣ

ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ୨୦୨୧ର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଝ-ଟ-କା ଲାଗିଲା। ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧ ମ୍ୟାଚରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନି ଖାତା ଖୋଲି ପାରିଲେନାହିଁ। ଧୋନି ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ଆଉଟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଅଭେଶ ଖାନ ବୋଲ୍ଡ କରିଥିଲେ। ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଆଉଟ ହେବାପରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମାଲୋଚକମାନେ ମାହିଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ଏହାର କାରଣ କଣ

Google

ଏମଏସ ଧୋନି ଶୂନରେ ଆଉଟ ହେବାପରେ ସମାଲୋଚକମାନେ ଚେନ୍ନାଇ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଟ୍ରୋ-ଲ କରିଥିଲେ। ସମାଲୋଚକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେଯେ, ଧୋନିଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଫେରି ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ର-କ୍ଷା କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିଥିଲେ। ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଆଇପିଏଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଅନୁସାରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲରେ ଧୋନିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖାତା ଖୋଲିପାରି ନାହାନ୍ତି।

ରୋହିତ ଆଇପିଏଲରେ ୧୩ ଥର ୦ରେ ଆଉଟ!:-

ଏମଏସ ଧୋନି ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ନିଜର ଖାତା ଖୋଲିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆକଳନ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲରେ ୧୩ ଥର ୦ରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଟି-୨୦ କ୍ରିକେଟରେ ଏହି ସଂଖ୍ୟା ୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ତେବେ, ଧୋନି ମୋଟ ୬ଥର ଶୂନ ଉପରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

Google

ଧୋନି ୬ବର୍ଷ ପରେ ଖାତା ଖୋଲିପାରିଲେ ନାହିଁ:-

ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ଏମଏସ ଧୋନି ୬ବର୍ଷ ପରେ ଆଇପିଏଲରେ ୦ରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବି-ରୋ-ଧରେ ଖାତା ଖୋଲିପାରିନଥିଲେ। ଧୋନିଙ୍କୁ ହରଭଜନ ସିଂ ଶୂନରେ ଆଉଟ କରିଥିଲେ। ଅଭେଶ ଖାନ ଆଉ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର ଅଟନ୍ତି ଯିଏ ଧୋନିଙ୍କୁ ୦ରେ ଆଉଟ କରିଛନ୍ତି। ୧୬୧ ଦିନ ପରେ ପଡ଼ିଆରେ ଅବତରଣ କରିଥିବା ଧୋନିଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦୁ-ର୍ବ-ଳ ହୋଇଛି ଏବଂ ଯଦି ସେ ଏହିପରି ଭାବରେ ଆଉଟ ହେବେ, ତେବେ ସମାଲୋଚକମାନେ ପ୍ରଶ୍ନ ନିଶ୍ଚୟ ଉଠାଇବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *