ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ କଲା ଗଡବଡ, ଭୁଲ ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଲା ବର

ବର୍ତ୍ତମାନର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆମ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ସହଜ କରିଦେଇଛି ଏବଂ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ଏହାର ବଡ଼ ଉଦାହରଣ ଅଟେ | ଆପଣ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଜଣା ଜାଗାକୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଲକ୍ଷ ସ୍ଥଳକୁ ସହଜରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଗଡବଡ କିମ୍ବା ତ୍ରୁଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ମଧ୍ୟ ପକାଇଥାଏ | ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ, ​​ଯେଉଁଠାରେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ୍ସର ଭୁଲ କାରଣରୁ ବିବାହ ଦିନ ଯୁବକ ଭୁଲ ଠିକଣାରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିବାହ କୌଣସି ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହିତ ହେଉ ହେଉ ଅଟକିଗଲା |

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପର ଭୁଲ କାରଣରୁ ଜଣେ ବର କୌଣସି ଅନ୍ୟ ଏକ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା | ଆୟୋଜକମାନେ ସେଠାରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଳଖିଆ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ | ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ, ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ କନ୍ୟାର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କୁ ସେହି ଭୁଲକୁ ଅନୁଭବ କଲେ ଏବଂ କୌଣସି ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଲୋକେ ରକ୍ଷା ପାଇଲେ |

ଟ୍ରିବ୍ୟୁନାଲ ନ୍ୟୁଜ ଅନୁଯାୟୀ, ସେହି ଦିନ ଦୁଇଟି ସମାରୋହ ଥିଲା, ଗୋଟିଏ ବିବାହ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ନିର୍ବନ୍ଧ | ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେବା କାରଣରୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କନ୍ୟା ଆରମ୍ଭରୁ ଏକଥା ଜାଣିନଥିଲେ, କାରଣ ସେ ନିଜ ମେକଅପ ଆର୍ଟିଷ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ରେଡି ହେବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଅନେକ ଉପହାର ଧରି ଅଜବ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେଠାରୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କୋମ୍ପସର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସ୍ଥଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ କୁହାଯାଇଥିବା ରାସ୍ତା ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କୁ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜାଭାର ପାକିସ ଜିଲ୍ଲାର ଲୋସାରି ହେମଲେଟରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେହି ପରିବାର ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପର ଭୁଲ କାରଣରୁ ଜେଙ୍ଗକୋଲ ହେମଲେଟରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ, ଯାହା ଲୋସାରୀ ହେମଲେଟଠାରୁ ଅଧିକ ଦୂରରେ ନଥିଲା | ଏଠାରେ କନ୍ୟା ମାରିଆ ଉଲଫା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସ୍ୱାମୀ ବୁରହାନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଭୁଲରେ ସେଠାରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଯୁବକ ପହଞ୍ଚିଗଲା |

ସେହିପରି ଯେଉଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେବାର ଥିଲା, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, କାରଣ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସେ ଜାଣିନଥିଲେ, ମୁଁ ଚକିତ ହୋଇ ଦେଖିଲି, କାରଣ ସେ ସେହି ଯୁବକ ନଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ମୋର ନିର୍ବନ୍ଧ ହେବାର ଥିଲା | ଏହା ପରେ ପୁଅର ମାମୁଁଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ହେଲା ଯେ କିଛି ଭୁଲ ରହିଛି | ପୁଅପକ୍ଷର ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଏବଂ ଉଲଫାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଜର ପ୍ରକୃତ ବିବାହ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେପରି କାହାଣୀଟି ଭାଇରାଲ ହେଲା, ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନିଜେ କେମିତି ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ଭୁଲ ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *