ଶା-ରୀରି-କ ସମ୍ପର୍କ ପରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଅଜବ ଡି-ମା-ଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଲା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ, ମାଗିଲା ଏହି ପ୍ରକାର ସାହାର୍ଯ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଡି-ମା-ଣ୍ଡ କରିଥିଲା

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଅଜବ ଡି-ମା-ଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏକ ଯୁବକ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ି ରିଲେସନସିପ ପୋର୍ଟାଲରେ ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଦୀର୍ଘ 3 ବର୍ଷ ହେବ ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ରିଲେସନରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ଓ ଭଲ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଡି-ମା-ଣ୍ଡ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଦେଇଛି ।

ଯୁବକର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ନାମ Slate ଅଟେ । ସେ ଏକ ୱେବସାଇଟକୁ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ଭଲ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏକ ଅଭ୍ୟାସ ମୋତେ ବହୁତ ଅଜବ ଓ ଖରାପ ଲାଗିଥାଏ । କିଛି ବି କାମ କରିବାପରେ ସେ ମୋତେ ପ୍ରଶଂସା କରିବାପରେ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।

Google

ଖାଇବା ବନାଇବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଗିଫ୍ଟ ଦେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମରେ ସେ ମୋର ପ୍ରଶଂସା ସହିତ କିଛି କମି ମଧ୍ୟ ସେହି କାମରୁ ବାହାର କରି ମୋତେ ଆଲୋଚନା କରିଥାନ୍ତି ।

ଯୁବକ କହିଥିଲେ, ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି କି, ଖାଇବା ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଳୁର ସ୍ୱାଦ ଖରାପ ଥିଲା । ଏପରିକି ଏହି ଆଲୋଚନା ଆମର ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।

ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ସେ କହିଥିଲେ, ସେ-କ୍ସ କରିବାପରେ ମୋତେ କହିବାକୁ ପଡିଥାଏ ପ-ରଫ-ରମା-ନ୍ସରେ କିଛି ଅ-ଭା-ବ ରହିଛି । ଯଦି ମୁଁ ବି ଆଲୋଚନା ନକରେ ତାହେଲେ ଝ-ଗ-ଡ଼ା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ । ଏଥିପାଇଁ ଝ-ଗ-ଡ଼ାରୁ ବର୍ତ୍ତିବାପାଇଁ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତି ଆଲୋଚନା କରିଥାଏ

ସତକଥା କହିବାକୁ ଗଲେ , ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଟି କାମର ଖରାପ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ଲିଷ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । ଯଦି ମୁଁ ଏହା ନକରେ ତାହେଲେ ସେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଯାନ୍ତି ।

Google

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତବାର ଥେରାପିଷ୍ଟଙ୍କୁ ଭେଟ କରିବାକୁ କହିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କରିଦିଅନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇନାହିଁ । ସେ ପ୍ରତିଟି ଜିନିଷରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଚହିଁଥାନ୍ତି।

ଯୁବକ କହିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ବ୍ରେ-କଅ-ପ କରିବାକୁ ଚାହେଁନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେମିତି ନିଜ ମୁହଁରେ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କର ଖରାପ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବି

ଯୁବକର ଏହି ସମସ୍ୟାର ଜବାବ ଦେଇ ହେଲଥ ଏ-କ୍ସପ-ର୍ଟ କହିଥିଲେ କି, ନିଜକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ରାୟ ନେବା ବିଲକୁଲ ସଠିକ ହେବ ।

Google

ଏକ୍ସପର୍ଟ କହିଥିଲେ କି, ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କହିବାକୁ ହେବ କି, ଜବରଦସ୍ତି କମିୟା ଶୁଣିବା ଅଭ୍ୟାସ ଏକ ଅନୁଚିତ ଅଟେ । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚାପରେ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଯେପରି ନଲାଗିବ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଛ କହିବାକୁ ଲାଗାତାର ପଡିଥାଏ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *