ବିବାହ କରାଇଦିଅ, ନହେଲେ ଜୀ-ବ-ନ ଦେଇଦେବି’, ୧୨ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟା-ଇ-ଲରେ ହ-ଙ୍ଗା-ମା କଲେ

ବିହାରର ସୁପୌଲରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପାଇବାପାଇଁ ପ୍ରେମିକ ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମର ରିଲ ନୁହେଁ, ରିଏଲ ରୋଲ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମକୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ସତ କରିଦେଲେ | ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମରେ ବସନ୍ତୀ ପ୍ରେମରେ ଯେପରି ବିରୁ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, ଠିକ ସେହିଭଳି ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ରାତି ୮ଟାରୁ ସକାଳ ୮ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହା-ଇଭୋ-ଲଟେ-ଜ ଡ୍ରା-ମା କଲା |

Google

ମା-ମ-ଲାଟି ନିର୍ମଲି ସ-ବଡି-ଭିଜ-ନ ମୁଖ୍ୟାଳୟର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୮ ଟାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଦା-ବି କରି ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିବାର ଧ-ମ-କ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା | ପ୍ର-ଶାସ-ନ ବିବାହ କରାଇଦେବାର ଆ-ଶ୍ୱାସ-ନା ଦେଇ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଅ-ନୁରୋ-ଧ ଜା-ରି ରଖିଥିଲା | ଯୁବକ ଜଣକ କେତେବେଳେ ଝିଅକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣି ତ କେତେବେଳେ ଝିଅର ବାପାଙ୍କୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣି ରା-ଜି ହେବାକୁ କହିଥିଲା | ଏହିପରି ଭାବରେ ରାତିରୁ ସକାଳ ହୋଇଗଲା | ସେଠାରେ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କର ଭିଡ଼ ଜମିରହିଲା | ଫା-ୟା-ର ବ୍ରି-ଗେ-ଡ ଗାଡି ଡକାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଓହ୍ଲାଇ ନଥିଲେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରେମୀ ଯୁବକ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାରଙ୍କ ମଧୁବାଣୀ ଜିଲ୍ଲାର ଲୌକହି ଥା-ନାର ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା | ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ବିବାହ ପାଇଁ ରା-ଜି, କିନ୍ତୁ ଝିଅର ବାପା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ | ଏଥିରେ ଥକିଯାଇ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମର ବିରୁଙ୍କ ରାସ୍ତାକୁ ଆପଣେଇଥିଲେ |

Google

ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ସେ ସୁପୌଲ ଜିଲ୍ଲାର ନିର୍ମଲି ସ-ବଡି-ଭିଜ-ନ ହସ୍ପିଟାଲ ପାଖରେ ଥିବା ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ | ଉପରକୁ ଚଢିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଏକ ସୁ-ସାଇ-ଡ ନୋଟ ଲେଖି ମଧ୍ୟ ତଳେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଚିଠିରୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢ଼ିବାର କାରଣ ଖୁ-ଲା-ସା ହେଲା |

ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଅ-ନୁରୋ-ଧ ଜା-ରି ରଖିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଜି-ଦ ଧରିଥିଲେ ଯେ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝିଅକୁ ଏଠାକୁ ଡକାଇ ବିବାହ ନକରାଯାଏ, ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଟାଙ୍କିରୁ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନାହିଁ | ଏପଟେ ରାତିରୁ ସକାଳ ହେଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଟାଙ୍କି ଉପରେ ହିଁ ବସି ରହିଥିଲା | ସେହିପରି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ର-ଶାସ-ନ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସକାଳ ୮ ଟାରେ ତାଙ୍କୁ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲା |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *