Oh My God : ରେସିଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଏତେ ଜୋରରେ ଦୌଡିଲେ ଯେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ହେଲା ଏମିତି,ପ୍ରଥମେ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ରେସର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ବେଦମ ହୋଇଯିବେ | ଗୋଟିଏ ରେସ ସମୟରେ ଖେଳାଳି ଜିତିଗଲା ଏବଂ ଆଗକୁ ଯାଇ ଚେୟାରଗୁଡିକ ତଳେ ପଶିଗଲା | ବାକି ଖେଳାଳିମାନେ ତା ଆଡକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ସେ ଏତେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଥିଲା ଯେ ସେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲା ଏବଂ ପଡିଯାଇ ସିଧା ଚେୟାରଗୁଡିକ ତଳେ ପଶିଗଲା | ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ରୁପିନ ଶର୍ମା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ୫ ଜଣ ଖେଳାଳି ୧୦୦ ମିଟର ରେସରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି | ରେସ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ଖେଳାଳିମାନେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ଖେଳାଳୀ ଏତେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି ଯେ ଜିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ବନ୍ଦ ହେଲାନାହିଁ | ସେ ଶେଷ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପରେ ହିଁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ପଡିଯାଇ ଚେୟାରଗୁଡିକ ତଳେ ପଶି ଯାଉଛନ୍ତି |

ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ରୁପିନ ଶର୍ମା ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଜଣେ କୁଆଡେ ଗଲା ?’

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ଏପ୍ରିଲ ୮ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଏହାସହିତ ଅନେକ ଲାଇକ ଏବଂ ରି-ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏହିପରି ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *