ବାଲକୋନୀରେ ନ୍ୟୁ-ଡ ପୋଜ ଦେଇ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେଲେ ୧୨ଜଣ ମହିଳା, ସମସ୍ତେ ହେଲେ ଆ-ରେ-ଷ୍ଟ

ଦୁବାଇରେ ପୋ-ଲି-ସ କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି, କାରଣ ଏହି ମହିଳାମାନେ ବାଲକନୀରେ ଠିଆ ହୋଇ ନ-ଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଫଟୋ ପାଇଁ ପୋଜ ଦେଉଥିଲେ। ପୋ-ଲି-ସ କହିଛିଯେ, ସେ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପବ୍ଲିକରେ ଭ୍ର-ଷ୍ଟ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଛି। ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭା-ଇ-ରା-ଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଏହାପରେ ପୋ-ଲି-ସ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା।

ଡଜନରୁ ଅଧିକ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ନ-ଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଜ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ। ଦୁବାଇର ଏକ ପୋଶ ଅଞ୍ଚଳର ବାଲକୋନୀରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ସୁଟିଂ ଜଣେ ପ୍ରୋଫେସନାଲ ଫଟୋଗ୍ରାଫର କରୁଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱିତୀୟ ବାଲକୋନିରୁ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଇ ଭା-ଇ-ରା-ଲ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ସାଉଦି ଆରବର ଖବରକାଗଜ ଦି ନ୍ୟାସନାଲର ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛିଯେ, ଏହା ଏକ ପବ୍ଲିସିଟି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ୬ ମାସ କା-ରା-ଦ-ଣ୍ଡ-ରେ ଦ-ଣ୍ଡି-ତ କରାଯାଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ହଜାରେ ପାଉଣ୍ଡର ଜୋ-ରି-ମା-ନା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛିକି, ସାଉଦି ଆରବରେ ଆଇନଗୁଡ଼ିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ-ଠୋ-ର ଏବଂ ଏହି ଦେଶରେ ପବ୍ଲିକ ସ୍ଥାନରେ ଚୁ-ମ୍ବ-ନ କଲେ କିମ୍ବା ଲାଇସେନ୍ସ ବିନା ମଦ ପିଲେ ଜେ-ଲ ବନ୍ଦୀ ହୋଇପାରେ। ସାଉଦି ଆରବର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଶରିୟା ଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ଏବଂ ଏହି ଦେଶରେ ପ-ର୍ନ ସେୟାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୋ-ରି-ମା-ନା ଏବଂ ଜେ-ଲ ଦ-ଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ଏହି ଦେଶରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ନେଇ ଆଇନ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠୋର ଅଟେ ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଯୋଗୁଁ ଜେ-ଲ ଯିବାକୁ ପଡିଛି। ଇଂଲଣ୍ଡର ୫୫ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କୁ କେବଳ ଏଥିପାଇଁ ଜେ-ଲ ପଠାଯାଇଥିଲା, କାରଣ ସେ ଦୁବାଇରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କର ଏକ୍ସ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ମୂ-ର୍ଖ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମେରିକାର ଫିଟନେସ ପ୍ରଫେସନାଲ ଜୋର୍ଡାନ ବ୍ରେନଫୋର୍ଡଙ୍କୁ ୬୦,୦୦୦ ପାଉଣ୍ଡ ଜରିମାନା କରାଯାଇଥିଲା, କାରଣ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଏକ୍ସ-ୱାଇଫଙ୍କୁ ବିଚ କହି ଦେଇଥିଲେ, ସେହିପରି କାର ଖରାପ ହେବାପରେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କାର କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ନିଜର କ୍ରୋ-ଧ ଦେଖାଇଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେ-ଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *