ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସମସ୍ତ ଭିଡ଼ିଓ : ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଅସମୟରେ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଛାଡ଼ିଦେବେ

ମଣିଷ ବୁଝି ପାରୁନାହିଁ :-

ଆମେ ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ କାମ କରିବାକୁ ହୋଇଛନ୍ତି | ଯଦି ଏହି କଥା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ, ତେବେ ତଳେ କିଛି ଭିଡିଓ ରହିଛି | ସେଗୁଡିକୁ ଧ୍ୟାନର ସହ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର, ବୁଝିଯିବେ ଯେ ଏକାଥରକେ ଦୁଇଟି କାମ କରିବାର ଫଳାଫଳ କେତେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ବାକି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଯେ ଯଦି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଆପଣଙ୍କ ଏପରି ସାଙ୍ଗ ପାଲଟିଗଲାଣି, ଯାହା ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ହିଁ ରହୁଛି, ତେବେ ସତର୍କ ହୋଇଯାନ୍ତୁ, ନହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଏହା ହିଁ କହିବେ – ବାଃ! ପୁଅ ମଜା କରିଦେଲା …

ଫୋନରେ ମଜ୍ଜି ରହିବାର ପରିଣତି :-

ଆ ବଳଦ ମତେ ମାର …

ସେହି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ, ଯିଏ ଚାଲିବା, ଖାଇବା, ପିଇବା, ଶୋଇବା, ଉଠିବା ଏବଂ ଏପରିକି ବାଥରୁମରେ ମଧ୍ୟ ଫୋନକୁ ପିଛା କରିବା ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *