ଘୋଡା ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଦର୍ପଣରେ ଦେଖିଲା ନିଜ ମୁହଁ, ଡରିଯାଇ ଏପରି ଭାବରେ ଦୌଡିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ

ଯଦି ଆପଣ ଏପରି ପଶୁମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଯିଏକି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିପାରେ, ତେବେ ଦର୍ପଣରେ ନିଜକୁ ଦେଖୁଥିବା ଘୋଡାର ଏହି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ କରିଦେବ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ରବିବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ଏକ ଦର୍ପଣରେ ଦେଖୁଥିବାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି | ଦେଖି ଘୋଡା ଡରିଯାଉଛି ଏବଂ ପଛକୁ ହଟିଯାଇ ପୁଣିଥରେ ଘୋଡ଼ାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗୁଛି |

ସେହି ସମୟରେ ସେ ମଜାଦାର ଶବ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗୁଛି | କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ପଣକୁ ଦେଖୁଛି ଏବଂ ନିଜ ମୁହଁକୁ ଦେଖି ପୁଣି ଡରିଯାଉଛି | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବା ଘୋଡା ଦର୍ପଣକୁ ନିଜ ନାକରେ ଛୁଉଁଛି | ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆଙ୍ଗେଲରୁ ନିଜ ମୁହଁକୁ ଦର୍ପଣରେ ଦେଖୁଛି | କିଛି ସମୟ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ଡରିଯାଇ ପଳାଉଛି |

୧୪ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୪୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇଗଲାଣି | ଏହାସହିତ ଦୁଇ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୪୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ ହେଲାଣି |

ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ ସାମିଲ ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ଏହା ଭାବିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଯେ ଘୋଡା କ’ଣ ଭାବୁଛି, ପରିସ୍ଥିତିର ତୁଳନା କିଛି ସେହିପରି କରିପାରେ, ଯେପରି ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ କରିସାରିଛି |

ୟୁଜରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ “କ୍ୱାଣ୍ଟମ ମେକାନିକ୍ସ” କୁ ବୁଝିବାରେ ସହିତ ଘୋଡାର ବ୍ୟବହାରକୁ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି |

ଜଣେ ୟୁଜର ମଜାଳିଆ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବୋଧହୁଏ ଘୋଡାକୁ ମାସ୍କାରା ପିନ୍ଧିବାକୁ ପଡିବ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଦର୍ପଣକୁ ଦେଖୁଛି |’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *