ଝରକା କାଚ ଭାଙ୍ଗି ସ୍କୁଲ ବସ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ହରିଣ, ଡରିଯାଇ ଡ୍ରାଇଭର ଏପରି କିଛି କଲା, ଦେଖନ୍ତୁ CCTV ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହରିଣର ଗୋଟିଏ ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଗୋଟିଏ ଚଳନ୍ତା ସ୍କୁଲ ବସର ଭିତରକୁ ଗୋଟିଏ ହରିଣ ଝରକା କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରେ ପଶିଗଲା | କ୍ୟାମେରାରେ ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେକର୍ଡ ହୋଇଗଲା | ବସର ୱିଣ୍ଡିଶିଲ୍ଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା | ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖେଳିଗଲା | ଶୋଇଥିବା ଭର୍ଜିନିଆର ଜଣେ ଛାତ୍ରର ନିଦ ସେତେବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ଯେତେବେଳେ ହରିଣ ୱିଣ୍ଡିଶିଲ୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରେ ପଶିଆସିଲା |

ଅଚାନକ ଅନୁପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରା ଛାତ୍ର ଭ୍ରମିତ ଏବଂ ଡରିଯାଇ ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଏହାସହିତ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗାର୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଧରିନେଲା | ପଶୁଟିକୁ ଛାତ୍ରର ସିଟ ଉପରେ ଶୀଘ୍ର ଗଡ଼ୁଥିବାର ଦେଖାଗଲା | ଡରିଯାଇ ହରିଣଟି ଏପଟ ସେପଟ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଡ୍ରାଇଭରଜଣକ ତୁରନ୍ତ ବସକୁ ଅଟକାଇ ଦେଲେ | ସେ ଗେଟକୁ ଖୋଲିଦେଲେ, ଯେପରିକି ସେ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବ |

WTVR କହିଛି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ସେତେବେଳେ ହେଲା, ଯେତେବେଳେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୬ ଟା ସମୟରେ ପୋବାଥନ କାଉଣ୍ଟିର କିଛି ଛାତ୍ର ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗାଡିକୁ ରୋକୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି | ସେ କବାଟ ଖୋଲିଲେ ଏବଂ ହରିଣଟି ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସ୍କୁଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ହରିଣ ଦ୍ୱାରା କେହି ଆହତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି | ପାଭଟନ କାଉଣ୍ଟି ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ ଈଂଟରିଂ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବ୍ରାୟନ ବାର୍ଟଲେଟ 8News କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାରେ ୪୫ ମିଲ ବେଗରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲା ଯେତେବେଳେ ହରିଣଟି ନିଜର ବାମ ପଟକୁ ଆସିଲା ଏବଂ “ପବନରେ ଡେଇଁ ଡାହାଣ ପଟକୁ ପିଟିହେଲା |” ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଯେଉଁ ଛାତ୍ରର ସିଟରେ ହରିଣଟି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା, ତାର ମୁଣ୍ଡର କିଛି ଅଂଶ ଖାଲି ଥିଲା ଏବଂ ତାକୁ ଅଧିକ ଆଘାତ ଲାଗିନଥିଲା |

ବାର୍ଟଲେଟ କହିଛନ୍ତି, “ଝରକାର ୱିଣ୍ଡିଶିଲ୍ଡ ହରିଣର ଛାତିରେ କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡରେ ପିଟି ହୋଇଥିବ | ବହୁତ ସହଜରେ ଡ୍ରାଇଭର ୱିଣ୍ଡିଶିଲ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଯାଇଥିବ, ତେଣୁ ଡ୍ରାଇଭର ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଥିଲା |”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *