କାରର ପେଟ୍ରୋଲ ଟାଙ୍କିରେ ଲୁଚି ବସିଥିଲା ଏତେ ବଡ ଅଜଗର , ଭିତରେ ହାତ ଭର୍ତ୍ତି କରି ବାହାର କରିଲେ… ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଭିଡିଓ

ଜଣେ ଥାଇ କୃଷକଙ୍କୁ ନିଜର ପିକଅପ ଟ୍ରକରେ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ବିଶାଳକାୟ ଅଜଗର ମିଳିଲା, ଯାହାକୁ ଦେଖିକରି ସେ ଡରି ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଯେମିତି ସେ ସାପକୁ ବୋନଟ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଅଟକାଉଥିଲେ, ସାପଟି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା। ପରେ ତାକୁ ଇନ୍ଧନ ଟ୍ୟାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡିଲା। ୫୦ବର୍ଷୀୟ ସାଙ୍ଗବାନ ରଚାୱାଙ୍ଗ ଟ୍ରକକୁ ଏକ ବୁଦା ପାଖରେ ପାର୍କ କରିଥିଲେ ଓ ଖଲୋଙ୍ଗ ୟାଙ୍ଗ ସବଡିଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟରେ ନିଜର ଆଖୁ ଗଛକୁ ପାଣି ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ଫେରିଲେ, ତୋ ତାଙ୍କ କାରର ଇଞ୍ଜିନ ପାଖରେ ପାଖାପାଖି ୨-ମିଟର ଲମ୍ବର ଏକ ଅଜଗର ଦେଖିଲେ। ଲାଇନ ଟୁଡେର ଖବର ମୁତାବିକ, ସେ କାରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ଓ ସାପଟି ଦୂରକୁ ଚାଲିଯିବ ଭାବି ବୋନଟ ଖୁଲିଦେଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା। ଯେତେବେଳେ ଅଜଗର ଗାୟବ ହୋଇଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଡାକିଲେ।

ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆସିବା ପରେ, ସେ ଇନ୍ଧନ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ସାପର ମୁଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଲେ କିନ୍ତୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ମୁହଁଟି ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା। ଥଇରାଥ ଅନୁସାରେ, ଅଜଗରକୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ସେ ଟେଞ୍ଚ ହେଚକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଲେ। ଏକ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରୟାସ କରିବା ପରେ ଅଜଗରକୁ ବଞ୍ଚାଗଲା।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେକି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହାତ ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଅଜଗରକୁ ବାହାର କରିଲେ। ସେ ଅଜଗରର ମୁହଁକୁ ହାତରେ ଧରିଥିଲେ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

ସିଏଚ ୭ ଅନୁସାରେ, ଅଜଗରକୁ ଗାଡିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ବାହାର କରିଦିଆଗଲା। ସାପକୁ କୌଣସି ଆଘାତ ହୋଇନାହିଁ। ଅଧିକାରୀ ସାପକୁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଫା କରିଲେ, କାରଣ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଏଲ ଚେମ୍ବର ଭିତରେ ଥିଲା।

କୃଷକ ନ୍ଯୁଜଫ୍ଲେୟରକୁ କହିଲେ,’ ଏହି ସାପ ରେସକ୍ୟୁ ଦଳକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କାମ ଦେଇଥିଲା। ମୋତେ ଲାଗୁଛିକି ସେ ଏକ ବସା ବନାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ଖୋଜୁଥିଲା ଓ ମୋ କାର ତାକୁ ଏକ ଆରମଦାୟକ ସ୍ଥାନ ରୂପରେ ମିଳିଲା।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *