ସ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ପାଣି ପାଇଁ ଲ-ଢେ-ଇ, ମହିଳାମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ବାସନରେ ପିଟିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ

ଅକ୍ସିଜେନ ଭଳି ପାଣି ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ, ସେଥିପାଇଁ ପାଣି ବଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ‘ଜଳ ହିଁ ଜୀବନ’ ବୋଲି ସ୍ଲୋଗାନ ଦିଆଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଣିର ଏହି ଅ-ଭା-ବ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ-ଇର କାରଣ ମଧ୍ୟ ପାଲଟିଛି | କାରଣ ଦେଶରେ କିଛି ଅଞ୍ଚଳ ଏପରି ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ପାଣିର ଅ-ଭା-ବ ବହୁତ ଅଧିକ ରହିଛି ଏବଂ ସେଠାରେ ଲୋକମାନେ ପାଣି ପାଇଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣ ମଧ୍ୟ କରି ଦେଉଛନ୍ତି |

ଏଭଳି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପନ୍ନାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ପାଣିକୁ ନେଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ-ଇ ହୋଇଗଲା | ଯେଉଁ ବାସନ ପାଣି ନେବାପାଇଁ ଅଣାଯାଇଥିଲା, ତାହା ହ-ତି-ଆର ପାଲଟିଥିଲା ଏବଂ ଦୁଇ ମହିଳା ପରସ୍ପର ଉପରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ

Google

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ସପୂର୍ଣ ଲ-ଢେ-ଇ ପନ୍ନାରେ ପ୍ରଥମେ ପାଣି ଭରି କରିବାକୁ ନେଇ ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା | ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ମା-ରପି-ଟ ହେଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଉପରେ ସେହି ବାସନ ଦ୍ୱାରା ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରିଦେଲେ | ଘ-ଟ-ଣାଟି ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାର ଶାହନଗର ଥା-ନା ଅଞ୍ଚଳର ମଲଘନ ଗାଁର ଅଟେ |

ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ-ଇ ଏତେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର କେଶ ଧରି ଟାଣିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନେ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା କଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଲ-ଢେ-ଇ ଦେଖିବାପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଭିଡ଼ ଲାଗିଯାଇଥିଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଣି ଲ-ଢେ-ଇର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପନ୍ନାରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଗରମ କାରଣରୁ ମର୍କର ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ପହଞ୍ଚିଛି ଏବଂ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ପାଣିର ବହୁତ ଅ-ଭା-ବ ଦେଖାଦେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *