ବିବାହରେ ବିଶ୍ୱ ରେ-କ-ର୍ଡ : ବୋହୂ ପିନ୍ଧିଲା ୭ କିଲୋମିଟରର ଲମ୍ବା ବିବାହ ଡ୍ରେସ, ଫଟୋ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସାଇପ୍ରସରୁ ଏଭଳି ଏକ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବୋହୂ ନିଜ ବିବାହ ଦିନ ବିଶ୍ୱ ରେ-କ-ର୍ଡ କରି ପାରିଛନ୍ତି | ବୋହୂ ବିବାହ ସମୟରେ ଏପରି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ନାମ ଗିନିଜ ବୁକ ଅଫ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେ-କ-ର୍ଡରେ ପଞ୍ଜିକରଣ ହୋଇଗଲା | ଏହା ୭ କିଲୋମିଟର ଲମ୍ବା ଡ୍ରେସ ଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ, ଡ୍ରେସ ସହିତ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେ-କ-ର୍ଡ ନିଜର ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛି | ମାରିଆ ପରସ୍କେଭା ନାମକ ଏହି ମହିଳା ନିଜ ବିବାହ ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ୭ କିଲୋମିଟର ଲମ୍ବା ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଡ୍ରେସକୁ ଏକ ପଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ଅନ୍ୟ ପ୍ରାନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଥର ବିଛା ଯାଇଥିଲା |

Google

ମାରିଆ ନିଜର ଏକ ବ-ୟା-ନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ପିଲାଦିନରୁ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଯେ ସବୁଠାରୁ ଲମ୍ବା ବିବାହ ବେଲର ଗିନିଜ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେ-କ-ର୍ଡ କରିବି | ମାରିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିବାହ ବେଲକୁ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଠିକ ଭାବରେ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୬ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ୩୦ ଜଣ ଭାଲେଂଟିୟର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯିବା ଏହା ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ତ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହି ରେ-କ-ର୍ଡ ବିଷୟରେ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ |

Google

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଦେଶ ସମେତ ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଦେଶରେ ବିବାହ ସମୟରେ ମହିଳାମାନେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କର ଡ୍ରେସ ବହୁତ ଲମ୍ବା ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ମାରିଆ ପରସ୍କେଭା ମଧ୍ୟ ନିଜ ବିବାହରେ ଏପରି କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେ-କ-ର୍ଡ ହୋଇଗଲା |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *