ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଏହି ଲୋକ ନିଜକୁ ଜିଅନ୍ତା ପୋତିଦେଲା, ଆଉ ୫୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଘଟିଲା ଏମିତି କିଛି

ଜିମି ଡୋନାଲ୍ଡସନ ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବର ଅଛି | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ମିଷ୍ଟର ବିଷ୍ଟ ନାମରେ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତି | ତାଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ବହୁତ ଫେମସ ଅଟେ | ଏଠାରେ ସେ ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଏବଂ ବିସ୍ମୟକାରୀ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି | ଅନେକ ଥର ତ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟଣ୍ଟଗୁଡିକ ଏତେ ବିପଜ୍ଜନକ କିମ୍ବା ଅଦ୍ଭୁତ ହୋଇଥାଏ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାରି ସମାଲୋଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପଡିଥାଏ |

ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓରେ ଅତିକମରେ ୩୦ ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁ ତ ନିଶ୍ଚୟ ଆସିଯାଏ | ସେହିପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଉପରେ ୧୦୦ ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଯାଏ | କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଆମେରିକାର ସହରଗୁଡ଼ିକରେ ‘ମିଷ୍ଟରବିଷ୍ଟ ବର୍ଗର୍ସ’ ନାମକ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଚେନ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ବଦଳରେ ମାଗଣା ଆଇପ୍ୟାଡ ଏବଂ ଏୟାରପୋଡସ ଭଳି ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଲକି ଡ୍ରରେ ଦିଅନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ଆଗରୁ ସେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜକୁ ୫୦ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଏକ କଫିନରେ ଜିଅନ୍ତା ପୋତି ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ କଫିନ ଭିତରେ କିଛି କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ ଫିଟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି କ୍ୟାମେରା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜର ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହିତ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ସେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ୫୦ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜିଅନ୍ତା ପୋତି ରହିବ କିପରି ଲାଗିଥାଏ | ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିଜ୍ଞତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ତାଙ୍କର ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୪ ମିଲିୟନ ଅର୍ଥାତ ୫ କୋଟି ୪୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | MrBeast ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

୧୨ ମିନିଟର ଏହି ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କର ୫୦ ଘଣ୍ଟା କଫିନ ଭିତରର ଅନୁଭବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ତେବେ କଫିନ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜର ଅପଡେଟ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି | ଏହାର କାରଣ ଯଦି କଫିନ‌ରେ ଜିଅନ୍ତା ପୋତି ହେବାପରେ କୌଣସି ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ, ତେବେ ସେ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇପାରିବେ | ତେବେ ମିଷ୍ଟର ବିଷ୍ଟ ୫୦ ଘଣ୍ଟା କଫିନ‌ରେ ରହିବାପରେ ଭଲରେ ଭଲରେ ଜିଅନ୍ତା ବାହାରକୁ ଆସିଛନ୍ତି |

ନିଜର ଅନୁଭୂତି ବିଷୟରେ ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ କଫିନରେ ଗୋଟିଏ ଅବସ୍ଥାରେ ଲଗାତାର ଶୋଇବା କାରଣରୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ପିଠି ପୀଡା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ କ୍ଲାଷ୍ଟ୍ରୋଫୋବିକ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଭିତରେ ମୁଁ ନିଜ ଭିତରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲି | ଏହି କଫିନରୁ ୫୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ଭାବୁକ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ଏଠାରେ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ :-

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *