ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରକରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଟକି ନଥିଲା ଡ୍ରାଇଭର, କିଛି ଦୂର ଯାଇ ତା ପରେ ଏପରି କିଛି କଲା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଏବଂ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଥର ଆମର ହୃଦୟ କମ୍ପିତ ହୋଇଯାଏ | ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନାହିଁ | କ’ଣ ଆପଣ କେବେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରକରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି ? ଯଦି ନୁହେଁ, ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଜଳନ୍ତା ଟ୍ରକର ଅଟେ, ତା’ଠାରୁ ବଡ କଥା ଏହା ଯେ ଟ୍ରକରେ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ନିଆଁ ଲାଗିବ ପରେ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ରକକୁ ନ ଅଟକାଇ ଚଳାଇ ଚାଲିଥିଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ଓଡିଶାର ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର, ଯେଉଁଠାରେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରକରେ ଅଚାନକ ଭୟଙ୍କର ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା | ଜିଲ୍ଲାର ଗାନିଜଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରକରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା | ନିଆଁ ହୁତୁହୁତୁ ହୋଇ ଜଳୁଥିବା ଏବଂ ସେ ଅବସ୍ଥାରେ ଟ୍ରକ ଚାଲୁଥିବାର ଦେଖି ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ବୁଦ୍ଧିମାନର ପରିଚୟ ଦେଲେ ଏବଂ ଟ୍ରକକୁ ଏକ ପୋଖରୀ ପାଖକୁ ନେଇଗଲେ | ଏହା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ଦମକଳ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନିଆଁକୁ ଲିଭାଯାଇପାରିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ |

ଏହି ୧ ମିନିଟ ୧୭ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ରାତିର ଅନ୍ଧକାରରେ ନିଆଁ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ ଯାଉଛି | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ତ ଏହା ଯେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରାଇଭର ଅଟକି ନଥିଲେ ଏବଂ ଟ୍ରକ ଚଳାଇବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ | କିଛି ସମୟ ପରେ ନିଆଁରେ ଘେରି ରହିଥିବା ଏହି ଟ୍ରକକୁ ନେଇ ଡ୍ରାଇଭରଜଣକ ଏକ ପୋଖରୀ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ଠିଆ କରାଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ଦମକଳ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଆଁକୁ ଲିଭା ଯାଇପାରିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *