ପୂର୍ବରୁ ଦେଖି ନଥିବେ ଏପରି ବାହାଘର, ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସାଇକେଲରେ ଆସିଲେ ବରଯାତ୍ରୀ,ବରମାଳାରେ ପିନ୍ଧାଇଲେ ତୁଳସୀ ମାଳ,ଆଉ ତା ପରେ..ଦେଖନ୍ତୁ ଏକ ନିଆରା ବାହାଘର

ଭାରତୀୟ ବିବାହ ପ୍ରାୟତ ଧୂମଧାମରେ ପାଳନ କରାଯାଏ | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରେ, ସେତେବେଳେ ସେଥିରେ ବହୁତ ଶବ୍ଦ ସହ ଖୁସିରେ ନାଚିଉଠେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଥାନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସରଳ ଢଙ୍ଗରେ ବିବାହ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ‘ଇକୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି’ ବିବାହକୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହି ବିବାହରେ ବର କାର କିମ୍ବା ଘୋଡାରେ ଚଢି ନୁହେଁ ବରଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସାଇକେଲରେ ବସି ବରଯାତ୍ରୀ ଧରି ଆସିଥିଲା |

ବିବାହର କୌତୁହଳର କଥା ଏହା ଥିଲା ଯେ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଲୋକ ମଧ୍ୟ Yolo Bike ରେ ଆସିଲେ | ଅର୍ଥାତ ସମସ୍ତେ ବିବାହର ‘ଇକୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି’ର ଯତ୍ନ ନେଇଥିଲେ | ଆଉ ଏକ କୌତୁହଳର କଥା ହେଲା ଯେ ବର-କନ୍ୟା ପରସ୍ପରକୁ ତୁଳସୀରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ମାଳ ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବିବାହରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକକୁ କମ ବ୍ୟବହାର କଲେ | ସାଜସଜ୍ଜାକୁ ମଧ୍ୟ ‘ଇକୋ-ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି’ ଏବଂ ରିସାଇକିଲ ଜିନିଷ ସହିତ ସଜାଯାଇଥିଲା |

ଏହି ବିବାହର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଆଇଏଏସ ସୁପ୍ରିୟା ସାହୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ବିବାହର ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଯେତେବେଳେ ବର ଘୋଡା କିମ୍ବା କାରରେ ନୁହେଁ, ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ବାଇକରେ ଆସିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବୋହୁ ଜୟମାଳରେ ବରକୁ ତୁଳସୀର ମାଳ ପିନ୍ଧାଇଲେ | ନିଆରା ଇକୋ ବିବାହ | ମାଧୁରୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ |

ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ମାଧୁରୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ସ୍କୁଲ ଟାଇମରୁ ସାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଲମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ | ଦୁହେଁ ପ୍ରକୃତିକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନେ ନିଜର ବିବାହ ଇକୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ଥିମରେ କରିଥିଲେ | ବିବାହରେ ଆସିଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସେମାନେ ରିଟର୍ନ ଗିଫ୍ଟରେ ଚାରା ଦେଇଥିଲେ | ଏମାନଙ୍କ ବିବାହର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବିବାହର ଏହି ଅନନ୍ୟ ଶୈଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଛି | କେହି କେହି ଏହି ବିବାହକୁ କ୍ରିଏଟିଭ କହିଲେ ତ ଆଉ କେହି କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ନେବା ଉଚିତ |

ଆଶାକରୁଛୁ ଯେ ଏହି ବିବାହରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେରଣା ପାଇଥିବେ | ତେଣୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ନିଜ ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ଟିକେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *