ଅଢେଇ ଫୁଟର ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କୁ ମିଳିଗଲା ବୋହୂ, ବିବାହ ହେଲା ସ୍ଥିର, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ସେ ଝିଅ ଆଉ କରୁଛନ୍ତି କଣ ?

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଜିଲ୍ଲା ଶାମଲିର କେଇରାନାର ବାସିନ୍ଦା ଅଢେଇ ଫୁଟର ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କୁ ବୋହୂ ମିଳିଗଲା | ଅଜିମଙ୍କ ପରିବାରରେ ଉତ୍ସବର ବାତାବରଣ ଅଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେହି ଉଚ୍ଚତା ବିଶିଷ୍ଟ କାଠିର ହାପୁଡ଼ରେ ରହୁଥିବା ଝିଅ ସହିତ ଅଜିମଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ ୨୦୨୨ ରେ ବିବାହ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବାପରେ ଅଜିମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ହେବା ପରେ ନିଜ ବୋହୂକୁ ନେଇ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ହଜ କରିବାକୁ ଯିବେ |

ଅଜିମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଲ୍ଲାହାଙ୍କ ଇଚ୍ଛାରେ ବିବାହ କରିବି, ଭୋଜିରେ ସାଧାରଣ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ସହିତ ୟୁପିର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଯୋଗୀ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡିମ୍ପଲ ଯାଦବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ପିଲାମାନେ ସମେରି ବିବାହରେ ସାମିଲ ହେବେ | ଶ୍ୟାମଲିର କେଇରାନା ନଗରର ମୋହାଲା ଯାଆଁଳା କୁଂଆ ବାସିନ୍ଦା ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସର ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କ ବିବାହ ଏଥିପାଇଁ ହୋଇପାରୁନଥିଲା, କାରଣ ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚତା ୨ ଫୁଟ ୩ ଇଞ୍ଚ ଥିଲା | ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବେ ସେ ଶାମଲି ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପୋଲିସକୁ ତାଙ୍କର ବିବାହ କରାଇ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଜିମ ମସୁରୀ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ମୁଲାୟମ ସିଂ ଯାଦବଙ୍କ ଶହ ମଧ୍ୟ ମିଶି ବିବାହ କରାଇ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ | ଅଜିମ ମସୁରୀ ନିଜର ବିବାହ କରାଇ ଦେବାକୁ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି କହିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ରାତାରାତି ସେଲିବ୍ରିଟି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତା’ପରଠାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ, ଗାଜିଆବାଦ, ପଞ୍ଜାବ, ହରିୟାଣା ଏବଂ ଗଜରୌଲା ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ଥାନରୁ ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା | ଅନେକ ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରପୋଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ହାପୁଡ଼ର ବାସିନ୍ଦା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କ ବାପା ହାଜି ନସିମ ମସୁରୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କଲେ ଏବଂ ଅଜିମଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ବିଶିଷ୍ଟ ନିଜର ୨୬ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ବିକମ ଫାର୍ଷ୍ଟ ଇୟରରେ ପଢୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ୨୭ ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି |

ଅଜିମ ମସୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ବିବାହରେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ୟୁପିର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡିମ୍ପଲ ଯାଦବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପଠାଯିବ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମାନ୍ୟବର ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଯିବ | ନିମନ୍ତ୍ରଣ ସରଳତା ସହିତ ମୋର ବିବାହ ହେବ | ମୁଁ ତ ଆଲ୍ଲାଙ୍କର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟେ,ପାଞ୍ଚଥର ନମାଜ ପଢ଼ିଥାଏ, ମୋର ଭୋଜିରେ ହିନ୍ଦୁ-ମୁସଲମାନ ଗରିବ ଧନୀ ରାଜନେତା ଏବଂ ସହରବାସୀ ସମସ୍ତେ ସାମିଲ ହେବେ | ଅଜିମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ବିବାହର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଛି, ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି ଯେ ମୋ ବାପା ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅକୁ ଦେଖି ମୋର ବିବାହର ସମ୍ପର୍କକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କ ମାମୁଁ ନୌଶାଦ ମସୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମ୍ପର୍କ ଆଲ୍ଲାହା ମିଆନଙ୍କଠାରୁ ଆସିଛି | ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ଅଜିମଙ୍କର ବିବାହ ହେବ ଏବଂ ଯେଉଁଥିରେ ସବୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଧନୀ ଗରିବ ରାଜନେତାମାନଙ୍କୁ ଏବଂ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପଠାଯିବ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଜିମ ମସୁରୀଙ୍କ ବିବାହ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *