ଭୂତଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ତାନ୍ତ୍ରିକଙ୍କୁ ଦେଇଦେଲେ ୭୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

କୁବେଇତରୁ ଏକ ଏପରି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ‘ଭୁତ’ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ୩୦,୦୦୦ ଡିନାର (ପ୍ରାୟ ୭୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା) ଦେଇଦେଲେ | କାହିରାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୩୭ ବର୍ଷୀୟା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ପରିଚୟ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇନାହିଁ |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ମହିଳାମାନେ ବିଶ୍ୱାସ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଆତ୍ମା କବଜା କରିରଖିଛି | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କଥିତ ଆତ୍ମାଠାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବାପାଇଁ ତାନ୍ତ୍ରିକ କ୍ରିୟା କରିବା ନାମରେ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩୦,୦୦୦ ଡିନାର ତୁରନ୍ତ ନେଇଥିଲା |

ମହିଳା ଜଣକ ପୋ-ଲି-ସକୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଗୁଡିକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ୨୫,୦୮୦ ଡିନାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ମାଧ୍ୟମରେ ଏବଂ ୪,୦୦୦ ଡିନାର କ୍ୟାଶ ଦିଆଯାଇଥିବାର କଥା ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି | ଉଭୟ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧରେ ଠକେଇ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାପାଇଁ ଡକାଯାଇଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ନିକଟରେ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ​​ଯେଉଁଠାରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଗଡରୁ, ଯେଉଁଠାରେ ତନ୍ତ-ମନ୍ତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଭୂତ-ପ୍ରେତଠାରୁ ମୁକ୍ତି ଦିଆଯିବାର ଦାବି କରାଯାଉଥିଲା | ଏହାସହିତ ଏଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନିଆଯାଇଥିଲା |

ଏହି ମାମଲା ଗତ ମାସରେ ସେତେବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ଯେତେବେଳେ ରାଜଗଡ ଜିଲ୍ଲାର କୁରାୱର ନଗରଠାରୁ ୪ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ପିଲୁଖେଡିରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ନିଆରା ଡ୍ରାମା ଚାଲିଥିଲା | ଏଠାକୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ବାବା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ନିଜ ଦରବାରରେ ଜମା ରଖିଲେ |

ଏହି କପଟୀ ବାବାଙ୍କ ଦରବାରରେ ଆଖପାଖର ଶହ ଶହ ଲୋକ ଏବଂ ମହିଳା ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଭୁତ-ପ୍ରେତ ନାମରେ ତନ୍ତ୍ର-ମନ୍ତ୍ରର ନାଟକ | ଏହି ଦରବାରରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ୭୫୦୦ ଟଙ୍କା ନିଆଯାଇଥିଲା |

ପାଞ୍ଚଦିନର କପଟୀତା ପରେ ଯେତେବେଳେ ରାଜଗଡ଼ ପ୍ରଶାସନକୁ ଏହାର ସୂଚନା ମିଳିଲା, ସେତେବେଳେ ପୋଲିସର ସହାୟତାରେ ଭୁତ-ପ୍ରେତ ନାମରେ ବେଆଇନ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ବାବାଙ୍କ ଟେଣ୍ଟ-ତମ୍ବୁକୁ ହଟାଇ ଦିଆଗଲା, ଯାହାପରେ ଭଣ୍ଡ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *