ଅଜବ ଦଣ୍ଡ : ମାସ୍କ ନପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ରାସ୍ତାରେ ମୁର୍ଗା ବନିଲେ ଯୁବକ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କରୋନା ମାମଲା ଲଗାତାର ଭାବରେ ବଢିଚାଲିଛି | ମୁମ୍ବାଇ, ପୁନେ ଭଳି ସହରରେ କରୋନା ବୃଦ୍ଧି ମାମଲା କାରଣରୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିବା କାରଣରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦେଉଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ଏହା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିଲେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ କୁକୁଡ଼ା ହୋଇ ଚାଲିବାକୁ କୁହାଯାଉଛି |

ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କହିଛି ଯେ ଦକ୍ଷିଣ ମୁମ୍ବାଇର ମରୀନ ଡ୍ରାଇଭରେ ସମୁଦ୍ର ଭିତରକୁ ପଶିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବା କାରଣରୁ ଅତି କମରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା “କୁକୁଡ଼ା ୱାକ” କରାଯାଇଛି | ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘଟଣାଟି ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ପାଣି ଭିତରକୁ ପଶିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମୁଦ୍ର କୂଳ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଏକ ଟିମ ଦଣ୍ଡ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କୁ “କୁକୁଡ଼ା ୱାକ” କରିବାକୁ କହିଥିଲେ | ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚେତାବନୀ ଦେବା ପରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପୁରୁଷମାନେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଗଲା |

ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜବାବ ଦେଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋ-ଲି-ସ ନିଜର ଅଫିସିଆଲ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛି, ” ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉଲ୍ଲଂଘନ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଆଇନଗତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଏକମାତ୍ର ଦଣ୍ଡନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟେ |”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *