ରାସ୍ତାରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ଆସିଗଲା ବିଶାଳକାୟ ଗଣ୍ଡା, ତା’ପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନାହିଁ, ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ପ୍ରାୟତଃ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଅନେକ ଥର ତ କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଆମକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆମକୁ ନିଜ ଆଖି ଉପରେ ହିଁ ବିଶ୍ୱାସ ହୁଏନାହିଁ | କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ ହାତୀର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନର ଟ୍ରାକ ଉପରେ ଦୌଡୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ବିଶାଳକାୟ ଗଣ୍ଡା ରାସ୍ତାରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ଆସିଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଗଣ୍ଡାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ନିଜ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ଗଣ୍ଡା ରାସ୍ତାରେ ଅଛି ନା ଗଣ୍ଡା ଘରେ ରାସ୍ତା ଅଛି ? ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେଉଛି ଏକ ସ୍ଥାୟୀ ସହଭାଗିତାର ଅଟେ | ଆମେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ବାଘକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ରିସର୍ଟରେ ସିଂହ, ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ହାତୀ ଏବଂ ସହରରେ ଚିତାବାଘ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେସିକୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ ” |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୯ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଏହି ଭିଡିଓ କେଉଁ ସ୍ଥାନର ଅଟେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଜଣା ପଡ଼ିଲାନାହିଁ | ୨୬ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହାକୁ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବହୁତ ସାରା କମେଣ୍ଟସ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *