ପୋ-ଲି-ସ ପଛରେ ଖ-ଣ୍ଡା ନେଇ କାହିଁକି ଦୌଡିଲେ ୩୦୦ ଜଣ ଶିଖ ? ଦେଖନ୍ତୁ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ

କରୋନା ଭାଇରସ ବଢୁଥିବା ମାମଲା କାରଣରୁ ସାରାଦେଶରେ ଉତ୍ସବ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ ଜମାଇବା ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ କରାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାନ୍ଦେଡ଼ରେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଲୋକ ହୋଲା ମୋହଲ୍ଲା ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଜିଦ ଧରି ବସିଥିଲେ |ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଏହାକୁ ଅନୁମତି ଦେଲା ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ଏହି ୩୦୦ ଜଣ ଲୋକ ପୋ-ଲି-ସ-ମାନଙ୍କ ପଛରେ ଖ-ଣ୍ଡା ନେଇ ଦୌଡିଲେ | ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନେକ ପୋ-ଲି-ସ ଆହତ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଜଣେ ପୋଲିସଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଅଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

ଏହି ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କିପରି ଭିଡ଼ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେଉଛି | ସୂଚନାନୁସାରେ, କୋଭିଡ -୧୯ କାରଣରୁ ଶିଖମାନଙ୍କୁ ହୋଲା ମୋହଲ୍ଲା ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉନଥିଲା | ଏହାର ବି-ରୋ-ଧରେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଜଣ ଶିଖ ପୋ-ଲି-ସ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲେ |

ହାତରେ ଖ-ଣ୍ଡା ଧରିଥିବା ଶିଖଙ୍କ ଏହି ଦଳ ପୋ-ଲି-ସ ବ୍ୟାରିକେଡକୁ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ନାନ୍ଦେଡ ରେଞ୍ଜର ପୋ-ଲି-ସ ଡେପୁଟି ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜେନେରାଲ ନିସାର ତାମ୍ବୋଲି ବୟାନ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଏହି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ସୋମବାର (ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ ତାରିଖ)ରେ ହୋଇଥିଲା |

ନାନ୍ଦେଡ ଏସପି ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଗୁରୁଦ୍ୱାର କମିଟିକୁ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଧାର୍ମିକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ନେଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲୁ | କମିଟିର ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କ୍ୟାମ୍ପସ ଭିତରେ ହିଁ କରିବେ | ତେବେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଭିଡ଼ କାରଣରୁ ପୋଲିସ ବ୍ୟାରିକେଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୪ ଟା ସମୟରେ ହୋଇଛି | ନିଶାନ ସାହେବଙ୍କୁ ଗେଟକୁ ଆଣିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଅନେକ ଲୋକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ବାସ ଏହାପରେ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପୋ-ଲି-ସ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲେ 

ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ କେବଳ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିନାହିଁ, ବରଂ ବହୁତ ଗାଡିର ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହୋଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ଆଇନର ଧାରା ୩୦୭, ୩୨୪, ୧୮୮, ୨୬୯ ଅନୁଯାୟୀ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯିବ | ସେହିପରି ଦୋ-ଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇ ଜେ-ଲକୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଯିବ |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *