ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ମୋ ଦାନ୍ତ କାଢନ୍ତୁ ନାହିଁ… ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଛୋଟ ଛୁଆ,ସିଟରେ ବସିବାକ୍ଷଣି ରାଗରେ…

ଯଦି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ତେଵେ ଆପଣ ଅନୁଶ୍ରୃତକୁ ଜାଣିଥିବେ|ନାଗପୁରର ଏହି ଛୋଟ ଛୁଆ ସବୁ ପ୍ରକାରରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପା ବାଳ କଟେଇବାର ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ଼ କରିଥିଲେ|ଅନୁଶ୍ରୃତର ମନୋମୁଗ୍ଧକର ନଖରାରେ ବହୁ ନେଟିଜେନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ଯାଇଛି|ଏବେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପୁଣି ବବାଲ ମଚାଉଛନ୍ତି|ଏଥର ସେ ଦନ୍ତ ଚିକାତ୍ସକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କୁ ଭିଡାଗଲା|ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି|

ଏହି ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟୁଇଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି,ସେଠାରେ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଅନୁଶ୍ରୁତ ସିଟରେ ବସିଛି|ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ ତା ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି|ଯେତେବେଳେ ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ ପଚାରେ,’କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣ,ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଛ’ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମଜାଦାର ଢଙ୍ଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ହଁ ମୋ ଦାନ୍ତ କାଢନ୍ତୁ ନାହିଁ’|ଯେଉଁଥିରେ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ବିଲକୁଲ କାଢିବି ନାହିଁ|

୨୧ମାର୍ଚ୍ଚରେ ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଙ୍ଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଏହି ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ନେଟିଜେନ୍ସଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛି|ଭିଡିଓକୁ ୫୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଥର ଦେଖା ଗଲାଣି|ନିଜକୁ ନିଜେ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଟୁଇଟକୁ ୬୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲାଇକ୍ ମିଳିଛି ଓ ତା ସହ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *