ଇରାନର ମହିଳା ସାଜିଲେ ବସନ୍ତୀ, ‘ଗବର’ଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କଲେ ଧମାକାଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ,ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ଇରାନର ଜଣେ ମହିଳା ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମର ‘ଜବ ତକ ହେ ଜାନ …’ ଗୀତରେ ଧମାକାଦାର ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଜିନିଷ ଆଜି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦେଖିବେ। ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ୩ଟି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଇରାନୀୟ ମହିଳା ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ପରି ନାଚୁଛନ୍ତି। ଦୃଶ୍ୟଟିକୁ ଠିକ ସେହିପରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି, ଯେପରି ଭାବରେ ଫିଲ୍ମରେ ଥିଲା। ଗବର ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦଉଡିରେ ଭିରୁ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲା।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେକି, ମହିଳା ଏକ ଚମତ୍କାର ଶୈଳୀରେ ନାଚୁଛନ୍ତି। ଭିରୁ ଏକ ଦଉଡିରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛି ଏବଂ ଗବର ଠିଆ ହୋଇ ନାଚକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ସତରେ ମଜା ଆସିଯିବ…

ଭିଡିଓର ଆରମ୍ଭରେ ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ବସନ୍ତୀର ଅଭିନୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି, ଯିଏକି ଦୃଶ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିନ୍ତି ଏବଂ ଗୀତରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ନାଚନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ଭିରୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କବାଟରେ ବନ୍ଧା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। ଗବର ଏବଂ ସାମ୍ଭାଙ୍କର ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଠିଆ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖନ୍ତି। ତାଙ୍କ ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ଏକ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର @KavehAbbasianଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିବା ପରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭାରତୀୟ ୟୁଜରଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୯୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି, କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ..

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *