ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ଗଛର ଶାଖା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚୁନଥିଲା ହାତୀର ଶୁଣ୍ଢ, ତା ପରେ ପୁଣି ହାତୀ ଆପଣେଇଲେ ଗଜବ କୌଶଳ

ସୋସିଆଲ ଭାଇରାଲ:-

କଠିନରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜ କରିବା ପାଇଁ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର କୌଶଳ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ। କେବଳ ମଣିଷ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ପଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରକାର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କଷ୍ଟଭରା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଦିଅନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମକୁ ଏକ ଭିଡିଓ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଗଛର ଶାଖାରୁ ପତ୍ର ଭାଙ୍ଗୁଥିବା ହାତୀର ଶୁଣ୍ଢ ଶାଖା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ପାରୁନଥିଲା। ଏହାପରେ ହାତୀ ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ପରି ଶାଖାକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଏକ କୌଶଳ ଆପଣେଇଥିଲା।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ଅନ୍ୟ ପଶୁମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ହାତୀମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଟନ୍ତି। ଏହିଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି କୌଶଳ ବ୍ୟବହାର କରି ସେ କହିଛନ୍ତିଯେ, ବାସ୍ତବରେ ହାତୀମାନଙ୍କର ମସ୍ତିଷ୍କ ବହୁତ ଦୃତ ଭାବର ଗତି କରେ। ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଆଖୁ ବ୍ୟତୀତ କଦଳୀ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଯେମିତି ଆଖୁ କିମ୍ବା କଦଳୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ସେମାନେ ସେଗୁଡ଼ିକ ଖାଇବା ପାଇଁ ଆକ୍ରମଣ କରିବସନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କ୍ରୋଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଶୀର୍ଷରେ ଅଟନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ କ୍ରୋଧ ଆସେ ଏବଂ କ୍ରୋଧରେ ସେମାନେ କାହାର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ହାତୀ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା କୌଶଳକୁ ଦେଖିପାରିବେ। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, କୌଣସି ଏକ ପଡ଼ିଆରେ ଏକ ଗଛ ମୂଳରେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଠିଆ ହୋଇଛି। ସେ ଗଛର ଡାଳରୁ ପତ୍ର ତୋଳିବା ପାଇଁ ନିଜ ଶୁଣ୍ଢକୁ ଉପରକୁ ଉଠାଏ, କିନ୍ତୁ ହାତୀର ଶୁଣ୍ଢ ଗଛ ଡାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ପାରେ ନାହିଁ। ହାତୀ ବିଚଳିତ ହୋଇ ମଣିଷଙ୍କ ପରି ମୁଣ୍ଡ ଚଳାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଗଛରେ ନିଜର ଦୁଇଟି ପାଦକୁ ରଖି ନିଜ ଶୁଣ୍ଢ ଉପରକୁ କରେ।

ଏହା କରିବା ମାତ୍ରେ ହାତୀର ଶୁଣ୍ଢ ଗଛର ଶାଖା ଯାଏ ପହଞ୍ଚିଯାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଗଛରୁ ପତ୍ର ଭାଙ୍ଗି ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲାଇଫ ଏଣ୍ଡ ନେଚର ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୧୧ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ୨୮ଟି ଲାଇକ ମିଳିଛି, ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦୁଇଥର ରିଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *