ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଧୋ-କା ଦେଇ ବାହା ହେଉଥିଲା ପ୍ରେମିକ,ରା-ଗ-ରେ ପ୍ରେମିକ ଉପରେ ଏ-ସି-ଡ ପକାଇଦେଲା ପ୍ରେମିକା,ଆଉ ତା ପରେ

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ନିଜର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଉପରେ ଏ-ସି-ଡ ପକାଇଦେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରେମିକଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଆଗ୍ରାର ହରୀପର୍ବତ କ୍ଷେତ୍ରର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ନଗରର ଅଟେ। ଖବର ଅନୁସାରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଉପରକୁ ଏ-ସି-ଡ ପକାଇଦେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବରେ ଜ-ଲିଗ-ଲେ ଓ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା। ଯେତେବେଳେକି ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘଟ-ଣା-ର ଶି-କା-ର ହୋଇଗଲେ ଓ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଯା-ଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଛିକି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲାକି ଯୁବକଙ୍କର ବିବାହ ହେବାର ଅଛି, ସେ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ରା-ଗିଗ-ଲେ ଓ ସେହି ସମୟରେ ନିଜର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଉପରକୁ ଏ-ସି-ଡ ଫି-ଙ୍ଗିଦେ-ଲେ। ପୋ-ଲି-ସ ଅନୁସାରେ ପ୍ରାଥମିକତା ଯା-ଞ୍ଚରେ ଜଣାପଡିଛିକି ଦେବେନ୍ଦ୍ର ରାତିରେ ସୋନମଙ୍କ ରୁମରେ ରହିଥିଲେ। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲା। ସୋନମ ନିଜର ବ-ୟା-ନରେ କହିଛନ୍ତିକି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏ-ସ-ଡି ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରାଯାଇଛି। ଏ-ସି-ଡ ଦେବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଓ ସୋନମ ବଞ୍ଚିଗଲେ।

ସୋନମ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ନଗରରେ ଭଡାଘରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ବିଷୟରେ ଘର ମାଲିକ କହିଲେକି ସୋନମ ପାଞ୍ଚ ମାସଧରି ସେହି ଘରେ ଭଡାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେକି ଦେବେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ଅଟନ୍ତି। ବାହାରେ କାମ କରନ୍ତି। ଛୁଟି ମିଳିଲେ ଆସନ୍ତି। ଘର ମାଲିକଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସେ ମାସରେ ଦଶ ଦିନ ପରେ ଆସୁଥିଲେ। ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଦିନ ରହି ପଳାଇ ଯାଉଥିଲେ। ବୁଧୁବାର ରାତିରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସୋନମଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ ଆସି ରହିଥିଲେ। ସକାଳୁ ଚିଲେଇବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ରୁମରେ ଯାଇ ଦେଖିଲେକି ଦୁଇଜଣ ଏ-ସି-ଡରେ ଜ-ଳୁଛ-ନ୍ତି।

Google

ହରୀପର୍ବତର ପ୍ରଭାରୀ ନିରୀକ୍ଷକ ଅରବିନ୍ଦ କୁମାରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଯା-ଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଛିକି ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଓ ସୋନମ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ରହୁଥିଲେ। ସୋନମଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଗୁଜୁରାଟରେ କାମ କରନ୍ତି। ଦେବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ହୋଇଯାଇଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୋନମ ରା-ଗି ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ବି-ବା-ଦ ହୋଇଥିଲା। ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସେହି ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜର ସାଙ୍ଗ ଶିବମଙ୍କୁ କଲ କରିଲେ। ଶିବମ ନିଜର ଏକ ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଆସିଲେ ଓ ଦେବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠି ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା। ଯେତେବେଳେକି ସୋନମଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି। ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ-ର ସନ୍ଦେହ ସୋନମ ଏ-ସି-ଡ ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏ-ସି-ଡ ଫି-ଙ୍ଗିଦେ-ଇଥିଲେ।

ଦେବେନ୍ଦ୍ର ରାଜପୁତଙ୍କର ୨୮ ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ ହେବାର ଥିଲା। ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କାସଗଞ୍ଜର ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଠିକ ହୋଇଥିଲା। ପରିବାର ଲୋକ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ ପାଞ୍ଚ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଭାଇ ଥିଲେ। ଦେବେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବାପା ଚାଷ କରୁଥିଲେ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *